D-Link Nowa kamera Wi-Fi HD z wykrywaniem ruchu opartego na sztucznej inteligencji

na początku tego roku w CES, D-Link ogłosił swoją nową MyDlink Smart Full HD Wi-Fi Cam (DCS-8325LH) z „Inteligentnym AI- Wykrywanie ruchu opartego ”. Dostaliśmy jedną gorącą linię produkcyjną, a także testowaliśmy ją przez ostatnie kilka miesięcy.

Cechy

Ta krzywka wewnętrzna 1080p (1920 x 1080 A 30 fps) ma wyjątkowy duży obiektyw 3 mm F2.0 z poziomym polem widzenia w poziomie 126 °. Odkryliśmy to naprawdę korzystne w naszych testach, a także mogliśmy dopasować całą przestrzeń życiową z kamery umieszczonymi z boku naszego telewizora.

CAM obsługuje 2,4 GHz 802.11n/g bezprzewodowe WPA/WPA2/WPA3 (IPv6 jest obsługiwane), a także Bluetooth Low Energy 4.0 do konfiguracji z aplikacją (ok. Wymiary o wysokości 11 cm x 8,5 cm duże x 7,5 cm głębokości).

Posiada wbudowany mikrofon, a także głośnik na 2-kierunkowy dźwięk, dzięki czemu możesz rozmawiać z domem lub nawet zwierzętami domowymi. Aby uzyskać dodatkowe spokój D-Links, używają one, a także samiarki wideo AES128, a także przesyłanie strumieniowe. Zużywa maksymalnie 7 W w użyciu.

Zintegrowana widzenie w nocy jest skuteczne w ogólnie Black Out na do 5 metrów. Jest miękkie kliknięcie, gdy noktowi widzenie się włączy lub wyłącza się w miarę poruszania się filtra.

Wykrywanie ruchu AI

CAM ma również inteligentne wykrywanie ruchu z możliwością skonfigurowania wirtualnych drutów podróżnych z wykrywaniem osoby z limitem (do 4 stref).

Zaawansowane, inteligentne wykrywanie ruchu z wykrywaniem ruchu wielopensonowego, wykrywaniem osób, wykrywaniem granic, a także tworzenie strefy troski

Aplikacja dostarcza powiadomienia push wraz z wiadomościami takimi jak – wykryto osobę. Oto przykład mojego zegarka Apple Watch. Nie wymaga tu żadnej usługi zabawnej lub innej zabawnej usługi routera, wszystko działa.

Następnie możesz wyświetlić klip na smartfonie, a także pobrać go na rolkę kamery, aby mieć również kopię regionalną.

Widzieliśmy kilka fantomowych powiadomień, w których słońce zdawało się oszukiwać system, aby uwierzyć, że ktoś przekroczył próg, który ustaliliśmy.

Lokalne nagranie

Podobnie jak w przypadku wielu współczesnych kamer bezpieczeństwa, możesz zarejestrować usługę w chmurze, a ceny wynoszą od 2,49 do 9,99 € miesięcznie, w zależności od liczby kamer, a także dokładnie tego, jak wiele dni potrzebujesz…

Użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnego nagrywania w chmurze MyDlink, które przechowuje nagrywane filmy na 24 godziny w swojej osobistej pamięci w chmurze. Alternatywnie, dostępne są również różnorodne opcje opłacone za pomocą rejestracji do 30-dniowych materiałów filmowych.
D-Link

Jednak w przeciwieństwie do wielu innych systemów, system D-Link może również wykorzystać wbudowany gniazdo karty microSD do regionalnego nagrywania, a także z obsługą kart microSDXC do maksymalnej możliwości 256 GB przestrzeń.

CAM również obsługuje onvif do NAS do przechowywania nagrań…

CAM jest również zgodna z profilem Onvif S. Daje to użytkownikom dodatkową wszechstronność podczas integracji z kompatybilnymi rejestratorami wideo (NVR), a także systemami administracji wideo (VMS).
D-Link

Integracja

A co z Wise House Integrations? Cóż, DCS-8325LH współpracuje z aplikacją MyDlink, a także z urządzeniami MyDlink Wise House.

Ponadto występuje wsparcie IFTTT wraz z kontrolą głosu za pośrednictwem Amazon Alexa, a także asystenta Google.

Werdykt

Ocena: 4 na 5.

Jest to trudny rynek na rynku idealny teraz z dużą ilością dostępnych alternatyw niższych kosztów. Jednak nowa DCS-8325LH to markowa bezprzewodowa kamera 1080p HD z użytecznie dużym obiektywem kątowym, szybką łatwą konfiguracją, dwustronnym dźwiękiem, noktowizją, sztuczną inteligencją, a także nagraniem regionalnym. Poza tym, jak się uważamy, to przez wiele czasu zaznaczą wiele pudełek.

Dostępne w Amazon: dlink.com

Sprzedaż

38 recenzji

D-Link DCS-8325LH 1080P CAM z wykrywaniem ruchu AI

Wysokiej jakości CAM-4x cyfrowy zoom, nocne sprawdzanie do 5 mln, a także 1080p Full HD Resolution Dostarcz wyraźne zdjęcie domu lub firmy
Bezpłatne inteligentne, oparte na sztucznej inteligencji wykrywanie ruchu-obsługuje wykrywanie osób, wykrywanie ruchu wieloprezy, wykrywanie granic, a także definiuj strefę troski
Migawki, a także klipy wideo – zapisz filmy, a także migawki na smartfon

85,99 £

Weź udział w Amazon

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest10
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / obraz stowarzyszonys z interfejsu API marketingu produktów Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *