Wideo: Heatworks Model 1 – First Worlds WIFI kontrolowany podgrzewacz wodny

z powodzeniem finansowany z projektu crowdsourcingowego, Heatworks Model 1 twierdzi, że jest pierwszym cyfrowym podgrzewaczem wody kontrolowanej przez wifi.

W oparciu o pomysł po prostu podgrzewania wody, której używasz, zamiast ją podgrzewać i przechowywać w zbiorniku, system oferuje kilka innowacji w krajowej technologii ogrzewania wody.

Opatentowany proces ogrzewania bezpośredniego oporu elektrycznego (DER) wykorzystuje elektrody grafitowe do podgrzewania wody, a także tworząc natychmiastowe ciepło, które ma również problem „furrowania” zwykłego elementu grzewczego. Składniki stałego stanu oznaczają długą żywotność, brak konserwacji i brak potrzeby przełącznika przepływu. Zasilacz wykrywania napięcia (100-277 VAC) wraz z ustawieniem prądu wyboru użytkownika od 15 do 48 ampów oznacza, że ​​jeden SKU może pełnić wiele ról. Wbudowany Wi-Fi pozwala użytkownikom zdalnie mierzyć i kontrolować energię i temperaturę oraz zapewnia łączność „inteligentną siatkę” i Internet przedmiotów (IoT).

Heatworks twierdzą, że oszczędności do 40% na energię, a jeśli jesteś w rodzajem domu, który musi przez chwilę prowadzić wodę, zanim zaczną się gorące rzeczy, wówczas 10% oszczędność na zużyciu wody jest również w offing. Grzeźnik może być również używany w rodzaju trybu przedłużacza, aby uzupełnić ciepło wychodzące na przykład z istniejącego zbiornika systemowego lub do natychmiastowego podania gorącej wody podczas oczekiwania na przechowywaną wodę, aby dotrzeć do kranu.

Zapytaliśmy Heatworks, czy system byłby również dostępny w Wielkiej Brytanii i powiedzieli nam…

Tak, model 1 będzie dostępny w Wielkiej Brytanii. Obecnie możesz zamówić M1 z naszej witryny MyHeatworks.com za 395 USD za jednostkę. Zamówienia rozpoczną wysyłkę w czerwcu.

MyHeatworks.com: Więcej HVAC Smart Home Tech

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *