Top 5: Kolorowe pomysły na wystrój świąteczne

Rozjaśnij swój świąteczny wystrój wesołymi odcieniami, które są tak ładne, jak wesołe. Oto 5 sposobów włączenia koloru do domu na święta.

Choć mniej tradycyjne niż wiecznie zielone, białe drzewo to fajny sposób na podkreślenie ozdób w kolorze cukierków. Pod spodem prezenty owinięte białym papierem łączą się z schematem, a mieszanka pastelowych i tonowanych klejnotów wstążkowych odtwarza odcienie jasnych dekoracji.

Bądź kreatywny z dodatkowymi ozdobami, umieszczając je gdzieś nieoczekiwane. Zamień topy Decanter na kilka starannie wybranych piłek, aby dodać świąteczny blask do wózka barowego, w samą porę na przyjęcie świąteczne.

Świąteczna girlanda wykonana z vintage świątecznych kart jest łatwym sposobem na dodanie subtelnego koloru do kominka. Dowiedz się, jak to zrobić tutaj.

Wymień zawsze prezentowane czekoladki i orzechy sezonowi kolorowymi gumami w okularach Martini, miskach lub ładnych szyszkach cukierkowych. Dowiedz się, jak zrobić tutaj papierowe szyszki cukierkowe.

Ten lodowaty kalendarz ma kapryśną atmosferę, przynosząc zimowy urok w każdą przestrzeń. Dowiedz się, jak to zrobić tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *