Irobot ogłasza nowe boty do czyszczenia basenu

iROBOT, znane z tego, że wniesiono do masowego opłacalnego zakresu robotów czyszczenia próżniowego, właśnie ogłosiło dwa nowe produkty. Roboty Verro to boty do czyszczenia basenów i są teraz dostępne…

„… Przedstawiamy robota czyszczącego basen IROBOT Verro (TM), co jest prostszym sposobem na czystszy basen. Verro nie wymaga instalacji i wykorzystuje syntetyczną inteligencję do czyszczenia znacznie wydajniej i wydajniej niż konwencjonalne metody czyszczenia puli. Oferowane są dwa modele – Verro 300 i Verro 600 – wycenione odpowiednio za 799 USD i 1199 USD i dostępne natychmiast na Irobot.com.

Verro jest wprowadzana na rynek pod marką IROBOT poprzez relacje z firmami Aqua Products Group, w tym Aquajet LLC i Aquatron, Inc., które opracowały roboty oczyszczające pule. Idąc dalej, relacja pozwala Iobotowi awansować na linię robotów czyszczących pule, korzystając z niezrównanych know-how firmy w dostarczaniu opłacalnych robotów, które naprawdę działają. „Irobot była pierwszą firmą, która zaoferowała opłacalne roboty gospodarstwa domowego, kiedy uruchomiliśmy robota próżniowego Roomba® w 2002 roku, a w ciągu zaledwie pięciu krótkich lat mamy teraz roboty, które mogą wykonać różne tępe i brudne obowiązki”, powiedział Colin Angle , współzałożyciel i dyrektor generalny Irobot. „Irobot Verro oznacza naszą pierwszą wyprawę w konserwację domu na świeżym powietrzu, rozszerzając naszą rodzinę praktycznych, łatwych w użyciu robotów”.

Podobnie jak wszystkie roboty domowe Irobot, roboty Verro 300 i 600 są łatwe w użyciu. Po prostu upuść robota w basenie i zaczyna się czyścić. Oba modele czyszczą cały basen z podłogi do linii wodnej w 60 do 90 minut, poprawiając krążenie chemikaliów basenowych i temperatury wody, jednocześnie zmniejszając czas wykonywania systemu filtracji basenu. Roboty mają silny system próżni i filtracji, który podnosi i zatrzymuje brud, kurz, glony, bakterie i cząstki tak małe jak dwa mikrony – ułamek średnicy ludzkich włosów, który średnio 70 mikronów. Oba modele IROBOT Verro działają na wszystkich powierzchniach basenów. IROBOT VERRO 300 jest opracowywana do użytku na gunicie lub betonie i ma mocny system hydro-jet, który moc myje basen, głębokie pory czyszczące, pęknięcia i szwy. IROBOT VERRO 600 jest idealny do powierzchni basenu winylu, płytek i włókna szklanego i ma trwałe szczotki PVA, które szorują i czyszczą basen, podczas gdy potężny system próżni i samodzielnego filtracji podnosi i pułapuje gruz i bakterie mikroskopowe. ”

irobot.com

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości z wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *