Gorące nowe kanadyjskie style

Hoorah! To tydzień stylu tutaj w Toronto, a także ostatniej nocy jedna z moich preferowanych eksponatów rozpoczęła się od uroczystości w nocy w dzielnicy pieniężnej. Radiant Dark, w którym prowadzony jest w Toronto Store, łączy prace wschodzących kanadyjskich projektantów, a także rzemieślników pod jednym tematem. W tym roku zasoby i wartości, które zakwestionowały współpracowników do ponownego rozważenia wartości obiektów – ich roli, dokładnie tak, jak są wykonane, a także dokładnie ich spożywane. Podobnie zadawało pytania: jakie zasoby są warte zachowania lub rozwijania? I dokładnie w jaki sposób nasze opcje pokazują, co (i kto) cenimy?

Wyświetlacz z widokiem na trzy główne banki ma silną sytuację w inwestowaniu we współczesny kanadyjski projekt. Oto kilka z tego, co widziałem:

Dolary i sens

Buszone szklane szklane banki Jill Allana (uwielbiam bezczelne imię: Savers Bacon), potrzebują właściciela do dokonywania płatności z nosem. Wersja Usuń powiększa zawartość, mnożąc każdy cent przez odbicie, podczas gdy ta z lustrzanymi maskami powierzchni kosztują oszczędności, dzięki czemu właściciel widzi jedynie swoje zniekształcone odbicie. Każdy oferuje inny punkt widzenia na nasze trudne połączenia z pieniędzmi. Oink!

Modna pudełko biżuterii Erica Matthewsa na zewnątrz wyświetla złote wartości karatowe, ukrywając wspaniałe bombki w środku, a także Lufic z siedzibą w Toronto wykonał lampę o wysokości prawie 7 stóp z gazety (pierwsze zdjęcie w tym poście). Przekształcając materiał, który zwykle jest szybko usuwany w zatrzymujący projekt, Matthews oświetla nasze połączenie z śmieciami – a także dzienniki wypełniające nasze niebieskie pojemniki.

Ścieg na czas

Wiele stylów przyciągnęło motywację z konwencjonalnych igłów, ręcznie wykonanych rzemiosła, a także przytulnych wygody domu. Pokryty na mozaiki kwiecistej foteli Grant Sheaps są starannie wykonane ręcznie z odzyskanych tekstyliów. (W ciągu dnia Heaps jest asystentem koordynatora garderoby dla National Ballet of Canada.)

Shana Anderson’s Where the Heart jest kolekcją poduszek, są cyfrowo drukowane cyfrowo z osobliwymi powiedzeniami, takimi jak „Wspaniały dom w domu”, a także style oparte na szydełkowanych gradatach jej babci.

A ceramika Jennifer Grahama, a także białe płytki ścienne integrują się, aby wywołać ręcznie zszywaną kołdrę.

Zew natury

Inne style wywołały poetycki krajobraz Kanady, a także zastanawiały się, jak długo możemy zająć zasoby naturalne bez większego szacunku dla przyszłych pokoleń. Styl śmigła oparty na Vancouver grał skalę naszej dużej dziczy, zminiaturując swoje wielkie odprowadzanie w gładkie światło.

Kerry Croghan dostarczyła poduszki podłogowe, koce, a także podkładki, które ponownie łączą urbanisty z fantastycznymi na świeżym powietrzu z renomowanymi kanadyjskimi zdjęciami, takimi jak loons, niedźwiedzie, a także sosny wiatrowe.

Ten dywan przez projektanta tekstylnego Bev Hisey mapuje aktywa słodkiej wody w Kanadzie, renderując jeziora, rzeki, a także dopływy w ręcznie owiniętym złotym jedwabiu.

Pomyślany jako naprzemienna dla naturalnego koralowca dla akwariów, ratująca rorcelanka Katherine Morley rozwija się również uderzające wazony. Katherine jest kuratorem tegorocznego, jak mój kosmiczny pokaz w hotelu Gladstone, jeszcze jeden obowiązkowy pokaz w Toronto w tym tygodniu.

Ulubione

Było tak samo wiele fantastycznych elementów, żeby je wszystkie wymienić, jednak oto dwa, myślę o przyczynianiu się do własnej listy aktywów. Fantastyczne oświetlenie to zawsze dobrze wydane pieniądze. Podstawa lamp lam podrzędnych Tamary Rushlow może być zmieniana tak samo, jak znacznie mniej lub bardziej skomplikowana przez pomnożenie lub odejmowanie liczby elementów przymocowanych do jej oś środkowej.

A codzienne przybory są przebijane przez Anneke Van Bommel, która chciała zabytkować, a także zabytkowe sztućce, aby wyprodukować jej zagubioną i odkrytą serię łyżek, które integrują srebrne, złoto, emalię, a Praktycznie równie wspaniale w użyciu. Prawie.

Aby uzyskać więcej faworytów pokazowych, sprawdź moją publikację na nowojorskich światowych współczesnych targach meblowych.

Kredyty fotograficzne: Kimberley Brown

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *