Przestrzenie gotowe do przyjęcia

Jako mieszkaniec mieszkania lub mieszkańca, nie mogę nawet wyobrazić sobie, aby mieć wysokiej klasy, aby poświęcić nie jedną, jednak dwie przestrzenie na posiłki, a także zabawne. Kiedy więc problem Home & House z grudnia 2010 r. Pojawił się w biurze, zostałem natychmiast zaklęty przez podwójną przestrzeń kosmiczną Connie Braemer, prezentowany na stronie 138. Jest to najlepsza lokalizacja, aby zorganizować noworoczną imprezę.

Główną przestrzenią do jadalni jest zarówno jasna, jak i przewiewna okolica wspomagająca galerię sztuki. Graficzne połączenie białych, czarnych, a także hitów czerwieni daje wyrafinowane miejsce, w którym można usiąść na obiad. Odcienie bębna są doskonałą metodą dodawania połysku w nieprzewidziany sposób; Są nie tylko odblaskowe, ale w środku są żyrandole zamiast zwykłych opraw oświetleniowych. Podoba mi się koncepcja oświetlenia jako atrakcyjnej niespodzianki, którą goście widzą tylko wtedy, gdy siedzą.

Jeśli zajrzysz do drzwi na końcu stołu, możesz zobaczyć drugą przestrzeń w tym projekcie. Stworzona jako obszar „rozlewającego się” na kolacje w formie bufetu, baru lub nawet o wiele bardziej intymny romans, ta przestrzeń bierze ciasto. Chrupiący kontrast gałęzi brzozy na ciemnoniebieskich ścianach jest niesamowity, a także podoba mi się to, jak naturalne światło z podłogi nad strumieniami z podłogą i oprawą stołu. Chociaż ten obszar nie jest raczej w moim stylu, podziwiam ludzi, którzy są wystarczający, aby przejść z wyglądem. Mroczne, a także niezwykłe, nigdy nie wyglądały tak dobrze!

W naszej galerii zdjęć o wiele bardziej wspaniałych zdjęć do jadalni w naszej galerii zdjęć.

Kredyty fotograficzne: Virginia MacDonald

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *