W 20 najlepszych zautomatyzowanych postów w domu 2019

2019 było do zapamiętania.

To był rok, w którym rozpoczęła się praca w automatycznym domu 2.0 – podziękuj za zgodność z naszym projektem.

Nasz blog opracowywany zajmuje w tym roku ponad jedną czwartą dwudziestu najlepszych, a posty na naszym planie piętra, wybieranie naszego architekta, projektu domu, a także naszego miejsca budowania CCTV PTZ obserwującego kamerę do tej pory.

Wśród twoich ulubionych znajdowała się również publikacja naszych koncepcji nowego systemu Loxone, który zasilał nowy automatyczny House 2.0. Pracowanie z Epitome Living było doskonale, planując naszą instalację.

Pomimo tego, że zostanie opublikowana dopiero w grudniu, pierwsza część naszej serii Network UniFi odnotowała fantastyczny ruch w sieci, a także uczyniło wszystko, co było metodą 9 w ciągu kilku krótkich tygodni!

Naprawdę patrzymy w przyszłość, aby zaktualizować Cię na Loxone, a także UniFi w konkretnych, więc spójrz na wiele innych aktualizacji AH2 w Nowym Roku, ponieważ trwa pierwsza naprawa elektryczna, a także zmierzamy w kierunku naszego terminu letniego, aby się wprowadzić.

Zawsze widoczny asystent domu ponownie w tym roku występuje w Mashup z MQTT, a także IFTTT. ComfortClick wprowadził swój nowy system kolibri w 2019 r., Występowany jako pierwsze centrum Z-Wave dla prac eksperckich, a także przyczyniło się do numeru 18.

Rok 2019 był również rokiem, w którym moje elektryczne marzenia się spełniły, gdy Tesla pojawiła się po ponad 3 latach oczekiwania.

Był to jeden z pierwszych projektów 3 w kraju, a także było objawieniem. Istnieją 2 stanowiska Tesli w tych latach 20, w tym moja kompleksowa ocena po pierwszych 3500 mil. Jak zawsze zmotywowałbym cię do myślenia o EV jako o twoim następnym samochodzie.

Numer 11 widzi kolejne innowacje dla Philipsa dzięki nowemu pudełkowi synchronizacji HDMI Play. Sądząc po kilku komentarzach w naszej nowej zautomatyzowanej grupie Grupy na Facebooku, jest zdecydowanie twoim ulubionym mądrym systemem oświetlenia.

Nowa domowa V2, przełączniki Nuimo, a także mini sztafeta LightWave znalazły się w pierwszej dziesiątce, a także nasze akcesoria do wydrukowania w 3D, które opublikowały akcesoria do domu, dotarły do ​​pozycji brązowej.

Bluetooth Bluetooth, a także Bluetooth Bluetio Bit Bit Remootio, wydawały się odpowiednim pracą domową DIY, a także uczyniły wszystko, co było metodą numeru 2.

Ale nic, co nawet nie zbliżyło się do naszego numeru 1 w tym roku, ponieważ ruch internetowy do tej publikacji był szefem, podobnie jak ramiona powyżej wszystkiego innego. To jednak gorzka cudowna romans. Różnorodność produktów Wise House została wprowadzona w lutym, a także wyprodukowała prawdziwy szum. Niemniej jednak potwierdzenie nastąpiło zaledwie kilka tygodni temu, że firma zmierza do likwidacji.

Mówiąc bardziej pozytywnie, 18 grudnia Amazon, Apple, Google, a także Zigbee ujawniły, że ustanowią nowy mądry dom z open source w stosunku do standardu IP. Zaledwie dzień później Z-Wave zakończył się własnym oświadczeniem. Czy to może być powszechny rynek? Jeśli nic więcej nie może zweryfikować przyszłości mądrego domu, jest IP nad Wi -Fi, zastępując wymóg dla wszystkich tych zastrzeżonych piast.

Sprawdź całą 20 najlepszych poniżej. Podziękuj dla ciebie za wsparcie, gdy jeszcze raz i szczęśliwym Nowym Roku!

M.

20. DIY Wise House Hack wykorzystuje API IFTTT do wyzwalania MQTT House Assistant Action

19. Zautomatyzowany dom 2.0 – #11 Nasz plan piętra

18. ComfortClick wprowadza colibri-pierwsze centrum Z-Wave dla projektów ekspertów

17. Zautomatyzowany dom 2.0 – #13

16. Zautomatyzowany dom 2.0 – #10 Oto nasz nowy projekt domu

15. Zbieranie dziś mojego projektu Tesli 3 – Podróż głowy benzynowej na stronę elektryczną

14. Zautomatyzowany dom 2.0 – #05 Wybór naszego architekta

13. Nowa lampka Lightcycle Dyson dostosowuje światło dzienne, wiek, zadania i trwa 60 lat

12. Światła telewizyjne z nowym Philips Hue Play HDMI Sync Box

11. UK Podwójne gniazdo ścienne z wbudowanym repeater Wi-Fi i ładowaniem USB

10. Lightwave odsłania nowy mądry mini przekaźnik

09. Zautomatyzowany dom 2.0 – #14 Dlaczego wybrałem UniFi dla naszej nowej sieci domowej

08. Nuimo kliknij wykorzystuje technologię pozyskiwania energii dla bezprzewodowych przełączników ściennych Sonos & Philips Hue

07. Homey Reveal v2.0 Plus Homey Pro-Z-Wave, Zigbee, Wifi, Ble, IR, 433 i 868 MHz

06. Zautomatyzowany dom 2.0 – #04 Niezwykła kamera CCTV PTZ, aby obserwować nasze samowystarczalne rozwój

05. Tesla Design 3 UK – Pierwszy 3500 mil mega recenzja

04. Sprawdź tę wielką konfigurację kontrolera ściany budżetowego, wykorzystując asystent domu

03. 15 Great House Automation Akcesoria do druku 3D dla twojego mądrego domu

02. Wideo: tani interfejs remootio sprawia, że ​​bramy i garaż są inteligentne

01. Automatyzacja den wprowadza odmianę mądrych domów w Wielkiej Brytanii ze świetnymi przełącznikami samozachowawczymi

Bonus: 20 najlepszych produktów

Oto 20 najlepszych najważniejszych produktów zakupionych w naszym sklepie afiliacyjnym Amazon w 2019 roku. Pozostaje to najprostszą metodą obsługi tej witryny – wielkie dzięki.

01. Philips Hue Wise Wireless Dimmer Switch5526 recenzji

Philips Hue Wise Wireless Dimmer Switch V1 (instalacja Special for Philips Hue Lights)

Rozjaśnij, a także przyciemnij mądre światła – bezprzewodowo obróć światła w górę lub w dół za pomocą przełącznika ściemniacza zasilanego baterią V1
Co jest wymagane? – Nic. Możesz sparować przełącznik ściemniacza z światłami Philips Hue z mostem lub bez. Wskazówki zawarte w opakowaniu
Zdalne zarządzanie – Przełącznik ściemniacza Hue jest magnetyczny, a także można wyeliminować z płyty podstawowej, umożliwiając użycie przełącznika ściemniacza jako poręcznego zdalnego sterowania

32,95 £

Kup na Amazon

022

03. Meross Wise Garage Door Pilot

3572 recenzji

Meross Wise Garage Otwieracz drzwi, zdalne zarządzanie dodatkiem do istniejącego otwieracza garażowego, kompatybilny z Amazon Alexa Google House SmartThings

【Różne mądre kontrole】 Spraw, by istniejące drzwi garażowe są inteligentne. Kontrola zdalnego/głosu, brak limitu czasu/odległości z dostępem do sieci. Podobnie kompatybilny z Asystentem Google/SmartThings. Aby wpuścić rodzinę, goście lub kurierów z drzwiami garażowymi podczas gotowania lub nie w domu. Procedura wspierania, a także ustawienia pomiaru czasu. Brak miesięcznych opłat lub żadnej innej opłaty członkowskiej!
【Kontrola zgodności】 Uniwersalny projekt. EG: Hormann/Chamberlain/Skylink/LiftMaster/Somfy/Sommer/Stanley/BFT/FAAC/COME/Nice. Przewiń w dół, a także sprawdź w „sprawdzeniu kompatybilności”, czy projekt drzwi garażowych znajduje się na liście kompatybilności. Podobnie możesz sprawdzić, czy projekt drzwi garażowych znajduje się na liście kompatybilności w oficjalnej sieci Meross.
【Bezpieczne powiadomienie i rejestr operacji】 Bądź ostrzeżenie według różnych trybów powiadomień, takich jak Status otwarty/ zamykany drzwi garażowy, nadgodziny/ powiadomienie o nocy, aby przypomnieć o zamykaniu drzwi garażowych. a także możesz sprawdzić rekordy operacji otwarcia/ zamykania drzwi garażowych za pomocą aplikacji. Szybko zrozum wszystkie informacje o drzwiach garażowych.

38,99 £

Kup na Amazon

04. Pokrywa przełącznika światła Samotech dla Philips Hue Dimmer

Sprzedaż

1543 recenzje

Pokrywa przełącznika Samotech Hue V1 (SM200 – Single V1)

Dla ściemniacza V1 Hue! Zobacz naszą drugą listę ściemniacza SM200 v2 poniżej
Pomaga estetyczne ograniczenie dostępu do fizycznego przełącznika światła, w ten sposób zapobiegając przypadkowej zmianie, a także utrzymywanie żarówek Hue połączonych z źródłem zasilania 24/7
Styl uniwersalny, a także wysoka kompatybilność z wieloma przełącznikami światła ściennego od 80 x 80 mm tak samo jak 92×92 mm wielkości

7,99 £

Kup na Amazon

05. Drayton mądrzejszy termostat grzejnika grzejnego

2 115 recenzji

Drayton Wiser Wise Heating Radiator Thermostat współpracuje z Amazon Alexa, Google Home, ifttt

Ten termostat chłodnicy został zaprojektowany tylko do współpracy z istniejącym mądrzejszym systemem grzewczym z mądrzejszym ciepłym piastem. Wymień istniejące zawory TRV chłodnicy, aby zapewnić kontrolę ogrzewania pokojowego.
Po prostu odkręć/na istniejących zaworach chłodnicy TRV, a także zastąp na mądrzejsze termostaty, aby poszerzyć obecny system. Działa z 90% istniejących zaworów. Adapter kształtu zawór Danfoss RA jest zawarty w każdym pudełku.
Dodaj aż 32 mądre termostaty chłodnicy w aż 16 różnych pomieszczeniach/strefach. Zacznij od 1 termostatu chłodnicy, a także dodaj więcej w czasie. 1 potrzebny termostat na chłodnicy dla maksymalnego komfortu, a także oszczędności energii.

42,98 £

Kup na Amazon

06. Aurora oświadczona biała ciepła biała kolbą LED Gu10 Downlight4 recenzje

Aurora Enlite Zakończ Zniszcz białą ciepłą białą kolbę LED Gu1

11,90 £

Kup na Amazon

07. Rode videomicro kompaktowy przed mikrofonem kamery

Sprzedaż

20 692 recenzji

Røde Videomicro kompaktowy mikrofon kierunkowy w kamerze do tworzenia filmów, rozwoju materiałów i nagrywania miejsca

Natychmiast ulepsz wysoką jakość audio swoich filmów dzięki kapsułce skraplacza sercowej klasy transmisji, a także twardym wstrząsem
Videomicro jest kierunkowy, zmniejszając rozpraszające peryferyjne wydaje się, a także koncentruje się na dźwięku przed kamerą
Idealny do kompaktowych zestawów aparatów, a także do vlogowania, Videomicro jest lekki, a także wytrzymały, waży zaledwie 42 gm (1,5 uncji)

39,00 £

Kup na Amazon

08. Sandisk Extreme Pro 32 GB MicroSDHC Memory Card

Sprzedaż

46 705 recenzji

Sandisk Extreme Pro 32 GB MicroSDHC Karta pamięci + adapter SD z A1 App Performance + Rescue Pro Deluxe 100 MB/S Klasa 10, UHS-I, U3, V30 SDSQXCG-032G-GN6MA, Red/Gold

Pro wydajność nawet 100/90 MB/s prędkości odczytu/zapisu w celu szybszego transferu, a także przechwytywania
Strzelaj tryb ciągłego serii, Full HD, a także wideo 4K UHD
UHS Speed ​​Class 3 (U3), a także wyniki klasy prędkości wideo 30 (V30) dla wideo 4K UHD

12,99 £

Kup na Amazon

09. BG Electrical podwójnie zmieniony gniazdo zasilania, a także repeater Wi-Fi

Sprzedaż

1 478 recenzji

BG Electrical 922UWR-01 Podwójny zmienił 13 Szybkie gniazdo zasilania z ładowarką USB, a także repeater Wi-Fi, 2.1 A, 5 V, 10,5 W, okrągła krawędź, biały

Aby ulepszyć ochronę Wi-Fi w całym domu: jest to podwójne gniazdo mocy z portem ładującym USB, a także repeater Wi-Fi z BG Electrical
Pozycja, a także ustawiona w połowie drogi między routerem, a także WI-Fi Dead Zone: aby cieszyć się bezproblemowym połączeniem Wi-Fi podczas korzystania z komputerów, tabletów, telefonów komórkowych, konsoli gier, a także telewizorów
Eleganckie i szczupłe pojedyncze zmienione podwójne zasilanie: oprócz poręcznego repeatera Wi-Fi, zawiera również dwa gniazda energetyczne, a także port ładowania USB z technologią szybkiego ładowania

23,00 £

Kup na Amazon

10. Zestaw startowy Philips Hue

1569 recenzji

Philips Hue White A19 E27 60 W Równoważny zestaw startowy Wise Culbo (2 Biała żarówki, a także most, kompatybilny z Amazon Alexa, Apple HomeKit, a także Asystent Google)

Z wszelkimi wymaganiami, ten łatwy w użyciu zestaw zawiera dwie cebulki A19 E27 Hue LED, zdolne do wspólnych lamp stołowych, a także mostu Philips Hue, który może zarządzać nawet 50 światłami
Zainstaluj światła LED, tak jak skonfigurowałbyś normalne żarówki; Są wstępnie sparowane z mostem Hue, który umożliwia zarządzanie Smart-B

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *