RTI Nowy kontroler T3-V+ Universal

, a Philips zabija linię Pronto Liczne CI i entuzjastów automatyzacji domowej szukają nowej bogatej funkcji linii uniwersalnych pilotów. Słyszymy dobre rzeczy na temat zakresu RTI od instalatorów, którym szanujemy i najnowszy model, T3-V+ trzeciego generacji wygląda jak brzoskwinia.

„Reprezentując szczyt elegancji, T3-V+ jest niezwykle potężnym kontrolerem owiniętym w łatwy w użyciu, współczesny design. Trzecia generacja wielokrotnie nagradzanego kontrolera systemu T3, T3-V+ jest ulepszona o najnowocześniejszą podwójną platformę RF, ulepszoną wydajność WiFi® i zaktualizowaną konfigurację przycisku twardego. Doświadczcie oszałamiającego koloru pełnego ekranu dotykowego VGA 3.5 ”, zapewniając całkowicie konfigurowalny interfejs użytkownika dla intuicyjnego polecenia przez cały system elektroniki. Wireless Ethernet i wbudowana przeglądarka internetowa pozwalają użytkownikowi uzyskać dostęp do stron internetowych i urządzeń adresowych IP, takich jak kamery bezpieczeństwa i bezpieczeństwa. Jak nigdy dotąd, T3-V+ umieszcza mocną, modną kontrolę w dłoni.

Opis-T3-V+ jest potężnym kontrolerem owiniętym stylowym, ergonomicznym projektem, który redefiniuje rolę pilota. Opierając się na oryginalnej nagradzanej koncepcji T3, zaktualizowane funkcje, takie jak rewolucyjna Dual RF Transmission Plus Ethernet bezprzewodowe, oferują użytkownikowi fantastyczne opcje sterowania. Opracowany w celu zaspokojenia najbardziej dyskryminującego użytkownika, T3-V+ zachwyca oko niestandardową grafiką i stronami internetowymi, które ożywają w skwierczącym kolorze i przejrzystości z pełną rozdzielczością VGA, wyświetlaczem LCD o wysokim kontrastu. Nawet przy tym wszystkim „łatwe w użyciu” jest nadal celem, a asortyment twardych przycisków oferuje dotykowe odczucie i kontrolę typowo używanych funkcji, w tym trójstronny przełącznik wahacza do nawigacji listy przewijania.

Rozszerzając możliwości sterowania na nowe wysokości, T3-V+ wykorzystuje najnowocześniejszą podwójną platformę RF, ubezpieczając elastyczność instalacji i niezawodność. W przypadku kompatybilnych urządzeń sterujących RTI, T3-V+ może wykorzystywać zarówno RF 433 MHz do kontroli jednokierunkowej, jak i 2,4 GHz Zigbee® do dwukierunkowej komunikacji z elektroniki, takich jak serwery muzyczne, oświetlenie, a nawet internetowe kanały RSS dla wygodnych pogodowych pogodowych Aktualizacje itp. Inne podstawowe funkcje obejmują zintegrowane bezprzewodowe Ethernet 802.11b/g oraz wbudowana przeglądarka internetowa umożliwiają użytkownikowi dostęp do stron internetowych i wideo IP z kamer bezpieczeństwa i bezpieczeństwa itp. Wszystkie te funkcje mogą być zachwycone Dłuższe okresy dzięki akumulatorowi o dużej pojemności dostarczanej z T3-V+.
*Oprogramowanie do projektanta integracji dostępne tylko dla autoryzowanych dealerów RTI.

Kluczowe cechy

Podwójna możliwość transmisji RF wykorzystuje 433 MHz i 2,4 GHz (wykorzystując technologię Zigbee®).

Zintegrowane bezprzewodowe Ethernet 802.11b/g o lepszej wydajności.

Dwukierunkowe informacje zwrotne z kompatybilnych urządzeń przy użyciu akcesoriów sterujących 2,4 GHz (Zigbee®) i RTI.

Blazing Szybki procesor 533 MHz.

Pełna rozdzielczość VGA (480 × 640) Kolor TFT LCD do wyświetlania niestandardowych przycisków, tekstu, grafiki i animacji.

Zintegrowany ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości.

Przełącznik pochylenia może natychmiast włączyć podświetlenie po podniesieniu.

Dwadzieścia cztery programowalne twarde przyciski, w tym pięć przycisków z wymiennymi klawiszami, które można dostosować.

Trójstronna przełącznik rockera do nawigacji listy przewijania.

Ergonomiczny projekt pozwala na bez wysiłku operację jednoręczną.

Przełącznik pochylenia może natychmiast włączyć podświetlenie po podniesieniu.

Niezwykle jasny, podświetlany wyświetlacz i klawiatura.

Przesyła IR i RF (lub oba – na jednym przycisku naciśnij!).

System obejmuje baterię litowo-jonową i stację dokowania.

Całkowicie konfigurowalne i programowalne.

Niezwykle szeroki zakres częstotliwości transmisji IR.

Opcjonalne moduły wykrywania „napięcia” i „wideo” do monitorowania statusu zasilania sprzętu, gdy są używane z procesorami RTI.

Zdolność do dwukierunkowej kontroli RS-232, gdy jest używana z niektórymi procesorami RTI.

Nieulotna pamięć flash przechowuje konfigurację systemu, nawet gdy

Moc nie jest obecna.

Oprogramowanie układowe do aktualizacji w terenie.

Szybkie programowanie USB 2.0.

www.rticorp.com: The Maskowed Installer on the Death of Pronto

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości za pośrednictwem wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *