WD My Passport Wireless Pro to 4TB Traveling Plex Server + Backup Camera

Kilka miesięcy temu zacząłem rozglądać się, aby uzyskać znacznie lepszy, trudny dysk, aby zabrać ze sobą nasze media na wakacje, oprócz tworzenia kopii zapasowych naszych zdjęć jako Cóż, jak filmy w podróży.

Po przeczytaniu wielu ocen od niezadowolonych właścicieli szeregu urządzeń, ostatecznie odkryłem taki, który wydawał się mieć świetną reputację, a także zaznaczają wszystkie pola.

WD My Passport Wireless Pro

To urządzenie jest zdecydowanie sprzedawane przede wszystkim, a także przede wszystkim fotografom. Dzięki swojej dużej pojemności, dostęp do bezprzewodowego dostępu, a także możliwości tworzenia kopii zapasowych lub przenoszenia danych z dowolnego rodzaju karty włożonej do automatycznego gniazda SD, jest to koncepcja dla Pro…

Mój Passport Wireless Pro zapewnia profesjonalnym fotografom, a także przenośną pamięć kamerzystów do szybkiego odciążenia, edycji, a także zdjęć strumieniowych lub filmów o wysokiej rozdzielczości w terenie. Zaprojektowany do bezproblemowo z urządzeniami mobilnymi, a także wbudowanego gościa z karty SD, otrzymujesz dysk w jednym w jednym, aby usprawnić przepływ pracy.

Serwer Plex

Jednak dla mnie jedną z największych atrakcji bezprzewodowego Pro jest to, że obsługuje on pełny serwer multimediów Plex. Jeśli nie jesteś osobą z plex, a) Co jest z tobą nie tak? Poza B) nie martw się, zamiast tego może również uruchomić serwer DLNA.

Western Digital State Ma moc dostarczania do 8 filmów HD jednocześnie (8 x 8 Mb / s HD MP4 Streams). W przeciwieństwie do mocniejszego serwera Plex, który najprawdopodobniej uruchamiasz w domu, to pola bitowe nie ma masy mięśniowej do transportu danych w locie. Być może będziesz musiał ponownie zakodować kilka filmów o wyższej stawce transakcyjnej przed skopiowaniem ich do urządzenia.

W przeciwieństwie do wielu tańszych konkurentów w tej przestrzeni interfejs przeglądarki do zachodniej jednostki cyfrowej jest współczesny i szybki.

Baterię 6400 mAh można również zastosować do opłat za urządzenia USB. Ten sam port USB 2.0 można wykorzystać do podłączania innych urządzeń pamięci, aby udostępnić je również bezprzewodowo.

Drugi port USB 3.0 można wykorzystać do połączenia dysku z komputerem Mac lub PC w celu uzyskania najszybszych prędkości transferu.

Udział bezprzewodowy

System WD ma 5 GHz 802.11ac, a także radiotelefony 2,4 GHz 802.11n, a także można go wykorzystać jako centrum Wi-Fi, umożliwiając ponowne podzielenie jednego logowania z aż 8 urządzeniami. Niezwykle przydatne na wakacje, w których niektóre hotele (a zwłaszcza statki wycieczkowe) mogą pobierać astronomiczne opłaty Wi -Fi na podstawie gadżetu.

Wydaje się, że nie ma metody z badaniem oprogramowania układowego (v1.02.24) w celu zabezpieczenia udostępnionych danych na urządzeniu. Tak więc jedynym bezpieczeństwem jest hasło Wi -Fi, a także gdy twoje osoby mają to, mogą uzyskać dostęp do dowolnego rodzaju udziałów na dysku.

Żywotność baterii jest cytowana jako „do 10 godzin”. Mieliśmy około 7 godzin, korzystając z ustawienia „wydajności”, a więcej czasu jest dostępnych przy użyciu trybu „żywotności baterii”, który wyłącza się z dwóch radia Wi -Fi.

Werdykt

WD My Passport Wireless Pro ma duży trudny dysk, rozwijaj w baterii, sprytną konfigurację Wi -Fi, a także uruchamia serwer multimediów Plex. Wszystko to w gadżecie, które możesz trzymać w dłoni (12,6 cms kwadrat x 2,4 cm wysokości, 0,44 kg), dzięki czemu jest tak blisko idealnego serwera multimediów mobilnych, jak znalazłem. Oferowane w wersji 1 TB, 2TB, 3TB, a także 4 TB od około 160 GBP do około 250 GBP.

Dostępne w Amazon

WD 2 TB My Passport Wireless Pro, czarny

(83)

245,59 £

Kup na Amazon

WD 3 TB My Passport Wireless Pro, czarny

(44)

Kup na Amazon

Western Digital WD 4 TB My Passport Wireless Pro, …

(105)

Kup na Amazon

www.wdc.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *