Yale uruchamia „Keyfree Connected” Z-Wave Smart Lock w Wielkiej Brytanii

, kiedy rozmawialiśmy z Z-Wave w zeszłym roku jedną z najciekawszych informacji, które pojawiły się z wywiadu, był fakt, że ich najlepiej sprzedające się produkty są kłódki.

Teraz Yale przyniósł swoje popularne amerykańskie inteligentne zamki do Wielkiej Brytanii i twierdzą, że ich „klucze połączone” jest pierwszym konkretnym Smart Lock, który został certyfikowany przez Z-Wave. Blokada pozwala właścicielom domów zintegrować kontrolę dostępu z innymi obszarami ich konfiguracji automatyzacji domowej.

Można go otworzyć na wiele sposobów. Z pinu wpisanego do samego urządzenia lub bezprzewodowego klawisza.

Ponadto możesz udzielić stałej zgody lub ograniczonego wejścia do domu za pomocą aplikacji na smartfony, optymalnej dla rodziny, odwiedzających, środków czyszczących itp.

Yale stosuje szyfrowanie AES 128 Z-Wave’a do całej komunikacji między urządzeniami, oferując ten sam poziom bezpieczeństwa i bezpieczeństwa wykorzystywanego w bankowości internetowej.

Dave Herbert, szef marketingu Yale, powiedział: „Połączenie kluczowe jest częścią naszej nowej gamy produktów Smart Living, opracowanej w celu uzyskania kłopotów z bezpieczeństwa domu. Zakres jest dostępny w różnych opcjach, które pasują do wszystkich właścicieli domów, od samodzielnych produktów, po kompletny system bezpieczeństwa i bezpieczeństwa zbudowanego wokół inteligentnego inteligentnego centrum bezpieczeństwa i bezpieczeństwa, które integruje się z szeroką gamą modułowych akcesoriów. W przypadku wszystkich inteligentnych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa i bezpieczeństwa Yale ma rozwiązanie. ”

Smart Lock z Fave Connecree Connecree jest już dostępny za około 500 £ (dopasowany).

www.yale.co.uk: www.ilesmartliving.co.uk

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości z wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *