Malowanie backsplash

Użyj najlepszej farby, a także przygotowania do dostarczania starych płytek.

P: Moja kuchnia ma białe szafki, a także backsplash jest pokryty ekologicznymi płytkami 2 ”. Ekologiczny wyróżnia się również, szczególnie białej fugi. Czy masz jakieś wskazówki, co skończyć z płytkami, nie eliminując ich?

A. Zamiast malowanej płyty kartonowo -gipsowej jest powszechnie wyłożona kafelkami, aby uniknąć uszkodzeń wody. Malowanie płytek jest zawsze opcją. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, konieczne jest dokładne czyszczenie płytek z TSP, oferowanym w dowolnym rodzaju sklepu ze sprzętem. TSP jest sugerowane przez inne środki czyszczące domy, ponieważ nie pozostawia pozostałości po spłukaniu.

Konieczne jest zastosowanie podkładu do kafelka przed malowaniem, aby farba poprawnie przestrzegała kafelków. Fresh Starter Benjamina Moore’a to doskonały początek. Kiedy używasz podkładu, masz wiele opcji. Farba epoksydowa może być używana do niezwykle trwałego, długotrwałego wykończenia. Wadą epoksydu są silny zapach, a także jego ograniczona dostępność kolorów. Epoksyd jest zazwyczaj wykorzystywany do odmowy wanny lub gdzie produkt jest naprawdę zanurzony w wodzie przez okres czasu. W przypadku backsplash, gdzie zostanie on po prostu wyczyszczony, a także ocierany, sugerujemy pomalowanie kafelka z szkliwa alkid, która jest oparta na oleju, a także raczej trwała. Farba szkliwa jest oferowana w wielu kolorach, jednak możesz wybrać się na białą trasę, myśląc o swoich białych szafkach, a także zapewnić swoim kuchni czysty, monochromatyczny wygląd.

Jeśli malowanie kafelka nie oczarowuje, może być znacznie kosztowna usługa pokrycia płytek metalowym laminatem. Dostępnych jest wiele metalowych laminatów, takich jak miedź, stal, nikiel i mosiężne wykończenia. Backsplash ze stali nierdzewnej dodałby współczesny płomień do Twojej kuchni, a miedziany backsplash sugeruje znacznie bardziej konwencjonalny francuski charakter. Arkusze laminatu można wyciąć, a także przykręcić lub przylegać bezpośrednio do płytek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *