Nowy sklep Bouclair

znany w przeszłości do sprzedaży tkanin i pojęć szycia, Bouclair Quebec przebudował wszystkie swoje sklepy, aby sprzedawać gotowe dekoracje domowe. Więc teraz możesz szybko i łatwo przekształcić każdy pokój w domu. W zeszłym miesiącu Bouclair Home otworzył swój pierwszy sklep w Atlantic Canada w Halifax.

Poprosiłem ich, aby wysłali mi kilka ujęć wielkiego otwarcia, ponieważ zawsze jestem zdumiony modnymi i eleganckimi przedmiotami, które można tam znaleźć. Myślę, że to wspaniałe miejsce dla draperii, lamp, poduszek i pościeli. Najlepsze jest oczywiście to, że są zawsze bardzo dobrze wycenione.

Moim ulubionym przedmiotem jest ich torba na zakupy wielokrotnego użytku. Dzwonia po zaledwie 99 centów i jest w dwóch oszałamiających wzorach. Porozmawiaj o idealnym sposobie przyniesienia do domu wszystkie nowe akcesoria!

Oto kilka innych wspaniałych elementów z ich strony internetowej:

Pościel z kolekcją CHARMANTE, od 80 USD.

Kosze do przechowywania, od 10 USD każda.

Poduszki, od 17 USD każda.

I spójrz na frekwencję w Halifax! Oto kilka zdjęć z wielkiego otwarcia:

Aby uzyskać bardziej ekonomiczne pomysły na produkty, sprawdź nasz luksus, aby uzyskać mniej galerii zdjęć.

Kredyty fotograficzne: 1. Torby wielokrotnego użytku, Bouclair2. Pościel z kolekcją CHARHANTE, Bouclair3. Kosze do przechowywania, Bouclair4. Poduszki, Bouclair5-9. Dzięki uprzejmości Bouclair

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *