Jak stylizować swój stół nocny

Asystent redaktora projektu Jennifer Koper dzieli pomysły na stylizację stolika nocnego.

Pytamy wiele naszych nocnych stoisk; Muszą trzymać wszystkie nasze niezbędne rzeczy na dobranoc, oferując coś ładnego do spojrzenia, gdy zasypiamy. Jeśli twój szafka nocna nie robi żadnej z tych rzeczy, nadszedł czas, aby ponownie ocenić. Czy potrzebujesz więcej miejsca? Czy to odpowiedni rozmiar dla twojej sypialni? Zaokrągliłem osiem różnych pomysłów na nocne stoliki, wraz z końcami stylizacji i przechowywania, aby pomóc wyglądać i działać jak sen.

Nocny stół z mnóstwem pamięci, taki jak ten, oznacza, że ​​nie musisz trzymać tak dużo na górze. Neutralny wystrój sypialni sugeruje minimalne podejście do stylizacji. Jeśli uwielbiasz ten wygląd, wybierz ciężki stojak nocny i trzymaj się ciasnej palety kolorów (na przykład czarno-biały), a także kilka kluczowych elementów, aby uniknąć bałaganu.

Fotograf: Donna Griffith

Źródło: House & Home Październik 2007

Projektant: Lynda Reeves

Jeśli nie czytasz w łóżku, książki nadal mogą tworzyć wspaniałe narzędzie do stylizacji. W tym przypadku kilka książek działa jak cokoł dla wszystkich elementów na stole bocznym, dając wszystko dodatkową wysokość i utrzymując je starannie.

Fotograf: Michael Graydon

Źródło: House & Home lipiec 2013

Projektant: Lynda Reeves

W tym niewielkim pokoju gościnnym pokój z pokojem w pokoju nocnym wykonuje się podwójnie. Oprócz służenia jako stolik nocny działa jak małe biurko i próżność. Jeśli twoja sypialnia jest po mniejszej stronie, rozważ wybranie szafki nocnej, która służy wielu funkcjom. Małe pudełka oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania na górze, a taca coralizuje razem luźne przedmioty.

Fotograf: Virginia MacDonald

Źródło: House & Home Wrzesień 2012

Projektant: Margot Austin

Głównym ruchem stylizacji jest tutaj dużą lampę stołową o odważnym wzorzystym odcieniu. Wybór jednego elementu na większej skali wzmacnia dramat, ale pamiętaj, aby utrzymać inne elementy cicho, aby nie konkurować. Ponieważ lampa ma większość przestrzeni powierzchniowej, stół Lucite pod spodem zapewnia miejsce do przechowywania bez dodawania wizualnej objętości.

Fotograf: Alex Lukey

Źródło: House & Home Sierpień 2014

Projektant: Colette van den Thillart

Niekonwencjonalną opcją do przechowywania nocnego jest półka. Ten jest szczególnie wspaniały, ponieważ półki są otwarte, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do przedmiotów. Kolejnym godnym uwagi ruchem tutaj jest użycie roślin doniczkowych zamiast świeżych krojonych kwiatów. Trwają znacznie dłużej, a niektóre odmiany mogą nawet pomóc utrzymać w czystości powietrza!

Fotograf: Ashley Capp

Źródło: House & Home lipiec 2015

Projektant: John Baker i Juli Daoust-Baker of Mjolk

Zabawnym sposobem na zwiększenie przestrzeni jest pochylenie lustra podłogowego za stolikiem nocnym. Wygląda najlepiej z otwartymi, okrągłymi stołami, które nie blokują dna lustra. Aby zwolnić przestrzeń na stoliku nocnym, wybierz lampę podłogową lub kinkiety ścienne zamiast lampy stołowej.

Fotograf: Angus Fergusson

Źródło: House & Home March 2015

Projektant: Sarah Hartill

Wiklingowa otomana służy jako stolik nocny w tej wietrznej sypialni. Czuje się świeży i swobodny i dobrze działa z niskim nachylonym sufitem. Ułożone książki stanowią solidną powierzchnię na szczycie osmomu – jest to wspaniała sztuczka, jeśli chcesz użyć pluszowej powierzchni, jak krzesło tapicerowane, jako stolik nocny.

Fotograf: Monic Richard

Źródło: House & Home czerwca 2014Projektant: Anne Côté

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *