Crestron Pyng ma na celu przekształcenie automatyzacji domu

nowa aplikacja Pyng umożliwia całkowitą konfigurację, a także zarządzanie systemem automatyzacji domu z iPada.

Po latach stosowania aplikacji Wise House wykorzystywanych jako dodatki do zarządzania systemami, teraz Crestron stwierdza, że ​​dzięki Pyng aplikacja jest systemem automatyzacji domu.

Podczas gdy instalacje sprzętowe Crestron pozostaną domeną autoryzowanego instalatora, Pyng zapewni właścicielom domów możliwość dostosowania scen dla każdej przestrzeni, a także rutynowych wydarzeń z iPada, bez konieczności zaangażowania integratora. Dzięki automatycznej kopii zapasowej w chmurze zawsze istnieje ścieżka powrotu do konfiguracji roboczej, powinny być nie tak.

Creston chwali się, że cały dom może być konfiguracja, a także przygotowywać w ciągu kilku minut bez otwierania laptopa…

Konfigurowanie nowego domu jest usprawnione przez połączenie akcesoriów Crestron Pyng z aplikacją. Akcesoria obejmują oprócz systemów bezpieczeństwa i systemów bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do aplikacji do automatyzacji domu, które zarządzają jednym urządzeniem lub oferują ograniczoną wydajność „poziomu DIY”, Crestron Pyng kontroluje dokładnie te same nagradzane produkty ekspertów Crestron odkrytych w wielu prestiżowych domach na świecie.

Pyng Hub oferuje łączenie akcesoriów z aplikacją, a także uruchamia sceny, a także zdarzenia, nawet bez istnienia iPada. Pyng jest teraz oferowany na iOS z obsługą Androida, Maca i Windows w pracach.

www.crestron.eu: Nowe urządzenia oświetleniowe LED Crestron

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości przez e -mail, bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *