10 twórców, o których musisz wiedzieć

Czy znasz ruch „wolnych towarów”? W ostatnich latach sklepy projektowe, w tym ulubione H&H, takie jak Old Faithful Shop, Mjölk i Bookhou (żeby wymienić tylko kilka!), Strzmiały ręcznie wykonane towary od lokalnych twórców. Wszystko, co jest niezawodne i rozwinięte, aby znów jest fajne.

Istnieje wielu rzemieślników, ceramików, artystów, stolarzy i o wiele więcej, zbijając piękne towary dekoracyjne, mała partia po małej partii. Oto niektórzy z najbardziej kreatywnych twórców idealnych teraz i unikalne produktowe przedmioty, które powinny mieć miejsce w naszych domach.

Chociaż obecnie bierze urlop z obróbki drewna, wcześniejsze prace Ariele Alasko z Brooklynu są nadal na sprzedaż i warte odebrania. Jej delikatnie rzeźbione przybory i wieszaki na ścianach są dość spektakularne i byłyby najlepszym prezentem gospodyni.

Fotograf: Ariele Alasko Instagram

Źródło: Ariele Alasko

Ulubiony H&H, Coolican & Company Toronto jest rodzimym mistrzem ruchu Slow Goods. Specjalizująca się w małych meblach wsadowych, mała firma jest dumna z produkcji wysokiej jakości elementów wykonanych do trwania. Wyprodukowali lampy, krzesła, ławki i obiekty dekoracyjne, ale słowo do mądrego – jeśli widzisz coś, co lubisz, zdobądź to! Sprzedał się!

Fotograf: Coolican & Company Instagram

Źródło: Coolican & Company

Produkty: Palmerston Stool (po lewej), 490 USD, krzesło Edwin w White Oak (Center), 845 USD, Madison Feat (prawe), 1100 USD

Oto ujęcie ich warsztatów w Toronto.

Fotograf: Coolican & Company Instagram

Źródło: Coolican & Company

Heather Braun Dahl jest ceramikiem i malarzem z Vancouver za Dahlhausem, przynosząc najlepsze z zachodniego wybrzeża-cudowne wzory, ziemiste palety i materiały organiczne-na ogół na całym świecie. Współpracowała z Anthropologie, Nordstrom i West Elm, więc wiesz, że robi coś dobrze.

Fotograf: Dahlhaus

Źródło: Dahlhaus

Produkty: Wysoki wazon Bouey w porcelanie, 110 USD

Kolejnym kanadyjskim talentem jest Alec Sutherland, założyciel Haut Beau, płaskiej firmy dywanowej. Jednym z naszych ulubionych utworów jest projekt wykonany na zamówienie o nazwie Island (pokazany tutaj), zainspirowany widokiem jeziora Ontario z Wysp Toronto. Najlepsze lekarstwo na pozornie niekończące się szare dni zimowe!

Fotograf: Haut Beau

Źródło: Haut Beau

Produkty: dywan wyspowy

Helen Levi stała się w pewnym sensie celebrytą na Instagramie (119 tys.+ Obserwujących) i nie bez powodu. Znana ze swoich podstawowych, ale artystycznych zastosowań kolorowych i ekologicznych kształtów, stworzyła coś w rodzaju kultowych zwolenników (była nawet w numerze Vogue wrzesień 2015!) I jest gwiazdą ceramiki w dobrej wierze.

Fotograf: Helen Levi Instagram

Źródło: Helen Levi

Więcej cudownej ceramiki Helen!

Fotograf: Helen Levi

Źródło: Helen Levi

Przyczyniając się do różnych publikacji, takich jak czcigodna Lucky Peach i The Walrus, a także jako absolwent H&H, ilustracje Justine, dostępne na WzortersandPortraits.com, są kochane i natychmiast rozpoznawalne. Spędziła dużo czasu w Japonii – tego lata przeprowadzi się tam z Toronto – jej różnorodne utwory odzwierciedlają otaczający ją świat. Dla smakosze i osób dotkniętych wędrowcą, jej deZnaki są obowiązkowe.

Fotograf: Justine Wong

Źródło: Wzory i portrety

Produkty: ciężarówka chlebowa Kamakura – oryginalny obraz, ok. 514 USD

Kołdry znów stają się eleganckie dzięki rzemieślnikom, takim jak Alexandra Gray Bennett Louise Gray i Jocelin Johnson, którzy dają standardowi rzemiosło nowy. Kołdry z współczesnymi minimalistycznymi wzorami są wyrafinowane i patrzą na dom w minimalistycznej przestrzeni.

Źródło: Louise Gray

Produkty: Queen Quilt nr 2, 575 USD

Meg Callahan, absolwent Rhode Island School of Design i jeden z magazynu Forbes 30 poniżej 30, tworzy wspaniałe patchworkowe kołdry. Opierając się na silnym duchu jej rodzinnego stanu Oklahomy, jej odważne projekty wyglądałyby równie świetnie na łóżku, jak wisiały na ścianie. Czego nie kochać?

Fotograf: Meg Callahan

Źródło: M. Callahan

Produkty: Chama Quilt, cena na żądanie.

Oto kolejna piękna kołdra z Meg Callahan.

Fotograf: Meg Callahan

Źródło: M. Callahan

Produkty: kołdra Osanny, cena na żądanie.

Rewelacyjny stół Paula Loebacha popiołu i włókna węglowego został zainspirowany podwójną strukturą helisy odkrytą przez Jamesa Watsona. Nazwa stołu jest odpowiednio, Watson. Paul jest projektantem mebli i produktów pracujących w Nowym Jorku i Berlinie, dwóch siedliskach współczesnej kultury, ale wykorzystuje umiejętności obróbki drewna przekazywane przez pokolenia swojej rodziny. Najlepsza mieszanka nowego i starego.

Źródło: Paul Loebach

Produkty: Tabela Watson.

Alexander Devol jest człowiekiem stojącym za Wooden & Woven, brytyjską praktyką obróbki drewna. Wyróżniające się elementy obejmują satynową deskę do krojenia wiśni z lekką i niezwykłą miską z głęboko barwioną niebieską. Jego utwory gwarantują oświadczenie.

Fotograf: Wooden & Wheven Instagram

Źródło: Wooden & Tleven

Oto ta sama duża miska, jak w poprzednim slajdzie na skalę. Wow!

Fotograf: Wooden & Wheven Instagram

Źródło: Wooden & Tleven

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *