Elgato ujawnia, że ​​kompatybilne czujniki HomeKit i AVEA LED Smart Bulbs

Elgato, najbardziej znane ze swoich EyEetv i innych urządzeń wideo, weszły na inteligentny rynek domowy z szeregiem nowych produktów.

Nowo ogłoszony system „EVE” Elgato pozwoli użytkownikom monitorować warunki w domu za pomocą szeregu czujników.

Czujniki będą mierzyć jakość powietrza, temperaturę, wilgotność, ciśnienie powietrza, zużycie energii i wody i więcej.

Elgato twierdzi, że dane pomogą właścicielom domów uzyskać spostrzeżenia, które pomogą im poprawić ich komfort.

Ponadto czujniki EVE będą kompatybilne z frameworkiem Apple HomeKit, kiedy wysyłanie w ramach iOS 8 tej jesieni.

Elgato Eve – Wkrótce uruchomiony zakres czujników EVE gromadzi dane dotyczące jakości powietrza, temperatury, wilgotności, ciśnienia powietrza, energii i zużycia wody w domu, dane te są następnie konfigurowane i wyświetlane w aplikacji EVE ELGATO. Użytkownicy mogą uzyskać spostrzeżenia, które mogą pomóc poprawić komfort ich domu, dzięki czemu ich dom jest mądrzejszym miejscem. Elgato Eve to opcja inteligentnego domu. Czujniki EVE oparte na Bluetooth zostaną podglądu po raz pierwszy podczas IFA 2014.

Oprócz Eve Elgato wprowadził również „Avea”, który opisali jako „dynamiczny system kontroli oświetlenia nastroju”. Żarówki LED są kontrolowane przez Bluetooth z urządzenia iOS…

Elgato Avea – Elgato przedstawia dziś AVEA, inteligentną żarówkę LED, którą można kontrolować bezpośrednio za pomocą iPhone’a lub iPada za pomocą inteligentnej technologii Bluetooth. Pojedyncze dotknięcie jednej z wielu fascynujących scen oświetleniowych w towarzyszącym aplikacji tworzy najlepszą atmosferę do skupienia się, romantycznego posiłku lub odrzucania po ciężkim dniu pracy. Konfigurowanie AVEA to bryza: po prostu wkręcić żarówkę, a następnie pobierz i uruchom aplikację z iTunes. ADEA można kontrolować bezpośrednio za pomocą iPhone’a bez mostu.

Żarówki LED Elgato Avea kosztują 39,95 £ i wkrótce będą dostępne w sklepie internetowym Elgato. Sprawdź poniższy film.

Elgato.com: wyjaśnił Apple Homekit

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości za pomocą wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *