20 najlepszych zautomatyzowanych posterunków roku 2015

Pod koniec jednego roku, gdy zbliżamy się do ważnego zautomatyzowanego kamienia milowego domu, jednak bardziej o tym.

Z-Wave naprawdę wystartował w 2015 roku. Ponad jedna czwarta twoich ulubionych postów w tegorocznych pierwszej 20 było w Z-Wave, a także nie liczy innych, którzy pośrednio go działają (np. SmartThings pod numerem 16).

Obecnie jest fantastyczny nowy sprzęt Z-Wave, sprawdź multisensor AEOTEC pod numerem 18 (i uważaj na naszą ocenę systemu już wkrótce).

Układy do noszenia wzbudziły również twoją oprocentowanie, a nasza ocena Apple Watch osiągnęła numer 12.

Fantastycznie było mieć żeński punkt widzenia w tym roku Wise House, a także oczywiście podobał ci się, a także publikacja z naszego członka forum „Mavis” dotarła do numeru 9.

Specjalna wzmianka dotyczy recenzji systemu zarządzanego podgrzewania Honeywell Evohome, który został opublikowany w grudniu ubiegłego roku, ale byłby w pierwszej 2, gdyby kwalifikował się do tych lat. Ponieważ była to zaktualizowana wersja systemu Wi -Fi, osiągnęła numer 13.

Stopa odsetek w ostatnich latach numer 1 – HomeKit – trwa, z tym razem numer 2. Sprzęt był powolny, jednak zaczął się pojawiać w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Ale z 2 miejscami w pierwszej 8, a także w jawnym miejscu numer 1 to Mat Smith i jego niesamowity panel zarządzania DIY Smart House, który wykorzystuje Arduino wraz z OpenHab i MQTT. Poprosiliśmy Mata o jego przemyślenia, a także o aktualizację pracy, a on nam powiedział…

Jestem podekscytowany, że coś, co skończyło się małą obsesją w moim życiu, jest nieco fascynujące dla innych! Jako zawsze jestem bardzo wdzięczny za automatyzację domu za odebranie mojego projektu. Wszechstronny, w pełni tańczący kontroler mur do automatyzacji domu narodził się z pogorszenia w kierunku, w którym wydaje się, że większość gadżetów IoT. Mam nadzieję poślubić wielkiego staromodnego przełącznika obrotowego ściemniacza z wyjątkowo najlepszą współczesną automatyzacją domu. Ten elegancki przełącznik światła został zaprojektowany tak, aby ukryć fantastyczną ofertę złożoności, taką jak zdolność do zarządzania ogrzewaniem, temperaturami ekranu, a także alarmami, miejscami członków gospodarstwa domowego, kontroli dźwięku itp., Podczas gdy nie zanurzając babci w ciemność, ponieważ jest to „” Wszystko również skomplikowane ”. Mój idealny kontroler ściany można zsumować jako „złożoność w przebraniu”-świszak, a także prosty przełącznik światła z ukrytymi klejnotami pod maską. Jest jeszcze długa metoda, zanim ten produkt zostanie przygotowany na rynek, jednak prototyp działa na smakołyk tak dobrze, jak mam nadzieję, że kiedyś może to być dobry dodatek do twojego domu!

Gratulacje dla MAT, a także wszystkich innych zawartych w naszej pierwszej 20.

Oto fantastyczny 2016!

20. Popp Z-Weather to pierwsza bezprzewodowa stacja pogodowa Z-Wave Strażowa na świecie stacja warunków pogodowych Z-Wave

19. Oomi wprowadza system automatyzacji domów Discovering House

18. Nowy Multisensor Z-Wave 6 AEOOTEC

17. Do widzenia tajemnic-Yale wprowadza „mądrzejszy” Zamek Z-Wave

16. Samsung SmartThings Hub v2.0 oferowany teraz w Wielkiej Brytanii

15. Belkin, aby poszerzyć ekosystem WEMO z nowymi czujnikami domu

14. Popp Hub to Raspberry Pi Z-Wave Wise House Gateway

13. Honeywell ujawnia nową wersję Wi-Fi Evohome Wise Controller

12. Apple Watch Review: The Good, The Poor & the Ugly po weekendowym weekendzie

11. Genialne ciepło – kontrolowanie centralnego ogrzewania z telewizora

10. Qubino-najmniejsze moduły f-fali na świecie

09. Mój zautomatyzowany dom: podróż jednej kobiety do Wise House World

08. Obejrzyj to: Mat Smith’s Diy Arduino House Automation Manage Manage

2

06. LightWaverf ujawnia różnorodność akcesoriów koordynujących mądre domy

05. Asystent domu – platforma automatyki Python Python Python Python

04. Powerline Pro T1501 Gniazdo sieciowe z wifi, ethernet i ładowarką USB

03. Umbrela jest pokrywającą vintage w kształcie automatyzacji domu

02. 5 Gadżety kompatybilne z HomeKit, aby rozpocząć system automatyzacji domu

01. Hack: DIY Arduino Wise House zarządzanie panelem wykorzystuje OpenHab & MQTT

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej, bezpośrednio do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *