Nowy termostat Z-Wave termostat Z Danfoss

Nowa seria „Living by Danfoss” bezprzewodowych produktów z W-Wave, inteligentnych domów obejmuje ten termostat chłodnicy. Przy domniemanych oszczędnościach energii do 23% system pozwala kontrolować wszystkie grzejniki wokół domu z centralnego wyświetlacza i jednostki sterującej.

„Kopenhagen-członek Z-Wave Alliance Danfoss, producent technologii chłodniczych i ogrzewania, wkrótce uruchomi swoją nową serię Living by Danfoss. Polega między innymi z elektronicznego termostatu chłodnicy opartej na technologii bezprzewodowej Z-Wave. Umożliwia niezależną od lokalizacji zdalną regulację temperatury grzejników w domach za pośrednictwem jednego centralnego wyświetlacza. Właściciele domów i najemcy zawsze mają przegląd i kontrolę nad ustawieniami temperatury, co pozwala na uzyskanie oszczędności energii i związanych z tym kosztów.

Elementy grzewcze pozostają największymi konsumentami energii w Niemczech. Rozwój serii Living by Danfoss opiera się na informacjach zwrotnych od konsumentów w całej Europie, przy czym ich reakcje są prawie jednolite: znaczna większość wyznaczała znaczną wartość na kontrolę ogrzewania, oferując wysoki poziom wygody i komfortu, jednocześnie oszczędzając energię energetyczną koszty. Elektroniczne termostaty chłodnicy z serii Living by Danfoss zapewniają pomoc w tym względzie, ponieważ badanie uniwersyteckie Aachen wykazało, że zastąpienie „starego” termostatu chłodnicy elektronicznym termostatem chłodnicy Danfoss umożliwia uzyskanie oszczędności energii na poziomie 23 procent.

Indywidualna temperatura pokojowa-termostaty Danfoss Z-Wave dają użytkownikom możliwość zdefiniowania odstępów ogrzewania. Rezydencje domowe są zatem ogrzewane tylko w razie potrzeby. Temperaturę można ustawić indywidualnie dla każdego pomieszczenia – na przykład salon może pozostać ciepły w ciągu dnia, podczas gdy sypialnia może być podgrzewana do przyjemnej temperatury tuż przed snem. Chipy Z-Wave zintegrowane z termostatami Living Connect pozwalają również na włączenie tych urządzeń w sieciach sterowania domem inne niż sieci Danfoss, ponieważ mogą one komunikować się z urządzeniami kompatybilnymi o W-Wave od innych producentów, w tym z Internetem i inteligentem.

Dalsze informacje są dostępne na stronie www.z-wave.com. Odwiedź Danfoss na Stand Z-Wave Alliance (C26) podczas 12. pomiaru i rozliczeń/CRM Europe w Wiedniu od 22 do 24 września. ”

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet otrzymywać te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *