UNIPI Neuron to Multi I/O Raspberry Pi kontroler Multi I/O dla inteligentnych aplikacji domowych

Technologia UniPI to mała firma oparta na czesku, która produkuje neuron modułowy PLC. Opisują swój moduł jako…

… Linia produktów jednostek PLC (programowalny kontroler logiczny) buduje się na uniwersalne i używane zarówno w inteligentnych aplikacjach domowych, jak i biznesowych oraz systemach automatyzacji. Pozwala lokalnie i zdalnie sterować podłączonymi systemami i urządzeniami opartymi na programie ustawionym przez użytkownika końcowego firmy instalacyjnej.

Wśród jednostek talenty są opcje automatycznego ogrzewania, oświetlenia, nawadniania, okiennic, bram i drzwi garażowych oraz ogólnych pilotów.

Sprzęt komputerowy

Istnieje kilka wersji modułu neuronowego i można je dodać i rozszerzyć.

Neuron może zawierać grupy 1 (seria S), 2 (seria M) lub 3 (seria L). Każda grupa jest wyposażona we własny procesor, do którego połączone są interfejsy jednego lub więcej modułów we/wy. Ten procesor obsługuje wszystkie zdarzenia na modułach we/wy wspomnianej grupy i monitoruje komunikację z procesorem. Oferujemy 12 modeli jednostki Neuron PLC, które można wyposażyć w:
o do 64 cyfrowych wejść
o do 4 wyjść cyfrowych
o do 56 wyjść przekaźników
o do 9 analogowych wejść
o do 9 wyjść analogowych
o do 3 RS485 Universal Ports Bus
o Różne kombinacje wyżej wymienionych

Modułowość oznacza, że ​​płyty we/wy są w pełni wymienne, umożliwiając użytkownikowi tworzenie niestandardowych jednostek zgodnie z ich potrzebami. Wszystkie jednostki są wyposażone w standardowe interfejsy RS485-MODBUS i interfejsów komunikacyjnych 1-przewodowych.

Oprogramowanie open source

Istnieje kilka opcji oprogramowania, ale najbardziej popularnym jest własny interfejs API OpenSource UniPI o nazwie Evok. Jest to opisane jako „proste w użyciu oprogramowanie umożliwiające łatwy dostęp do sprzętu bez potrzeby złożonego programowania”. Evok używa sześciu protokołów-formularzy Web REST, BULK JSON, REST JSON, SOAP, JSON-RPC i WebSocket.

Sprzęt jest obecnie obsługiwany przez następujące platformy:

Jeedom

Fhem

Pidome

Pimatic

Domoticz

Domotiga

Węzeł czerwony

Sprawdź także repozytorium Evok Github.

Już dostępny

Neuron jest już dostępny od 219 € i od 4 grudnia do 17 grudnia 2017 r. Każda zakupiona jednostka będzie wyposażona w bezpłatny dysk flash USB lub głośnik Bluetooth. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z UniPI w linku poniżej.

www.unipi.technology

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *