Budżetowe aktualizacje w kuchni

P: Czy możesz zaproponować kilka tanich metod przekształcenia mojej kuchni?

– M.A., Montreal, QC

A. Podłogi w kuchni, blaty, backsplash, a także urządzenia są czarne, a także wytwarzają surowy, wysokowydajny wygląd w połączeniu z białymi szafkami. Możesz szybko, a także niedrogie złagodzić rzeczy dzięki nowym ukończeniu, a także oświetleniu, które pomogą oddychać życiem w przestrzeń.

Rozważ dodanie stopy odsetek za pomocą nowego backsplash. Możesz uzyskać wygląd stali nierdzewnej bez znaczącej etykiety kosztowej z laminatem metalicznym. Materiał ten jest wykonany z plastikowego rdzenia laminowanego zwieńczonego cienką warstwą ze stali nierdzewnej (lub miedzi lub mosiądzu), a także kosztuje około 10 USD za stopę kwadratową. Metaliczny laminat wykonuje wiele działalności, w tym zarówno Formica, jak i Wilsonart, a także jest dostępny w różnych teksturach, wzorach, a także wykończeniach. Jest również stosunkowo prosty do skonfigurowania – jest używany bezpośrednio do cząsteczki przy użyciu kleju epoksydowego.

Możesz jeszcze bardziej rozbić czarny i biały styl w kuchni, malując wyspę dobry ciepły szary, takie jak Stampede (979) z Benjamina Moore’a. Aktualizacja oświetlenia również pomoże ożywić ten obszar – wierzy w zastąpienie obecnego wisiorka na wyspę urządzeniem w matowym białym szklance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *