Den Automation uruchamia UK Smart Home Range z fajnymi przełącznikami samozachowawczymi

na początku tego miesiąca Den, londyńskiego startupu technologii inteligentnych domów, uruchomił przełączniki światła nowej generacji, gniazda, zdalny kontroler i hub.

[Aktualizacja – Den został przejęty]

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

Smart Light Switch, Sonoff Wi -Fi Touch Wall Light Switchs działa z Alexą i Google Home, App Remote …

1378 recenzji

19,99 £

Weź udział w Amazon

2

Cambani Sonoff Basic, Sonoff Smart Switch, Moduł Smart Home Pilot DIY Sonoff Wifi Switch …

441 recenzji

64,99 £

Weź udział w Amazon

3

Cnbingo Wi-Fi Smart Light Switch Współpracuje z Alexa/Google Home, timer, sterowanie wielokrotnie według Smart Life …

420 recenzji

22,38 £

Weź udział w Amazon

Po czterech latach rozwoju firma założona przez 22 -letniego Yassera Khattaka, wówczas 17 lat, zebrała ponad 5 milionów funtów finansowania – oraz z Robertem Watkinsem (byłym dyrektorem generalnym Amstrad), przyniosła jedną z najbardziej doświadczonych nazw konsumentów Produkcja elektroniki. Den zaprojektował, sprawdził i zbudował najbardziej integracyjny zakres produktów inteligentnych domów dostępnych na rynku, a jednocześnie nie zmienia wyglądu produktów już zainstalowanych w domach.

Zasięg produktów Den może być obsługiwany na ścianie jak zwykle za pomocą aplikacji na smartfony z Androidem lub iOS lub za pośrednictwem Amazon Echo lub Asystent Google.

Siatka stacji

Den korzysta z protokołu IEEE 802.15.4, który jest „niską bezprzewodową siecią obszaru osobistego” (LR-WPAN). Ta bezprzewodowa sieć o siatce 2,4 GHz jest tworzona w celu współistnienia z Wi-Fi i jest bardzo podobna do Zigbee…

Nasze produkty wykorzystują niestandardowy protokół bezprzewodowy zbudowany na IEEE 802.15.4, który nie tylko zużywa bardzo mało energii, ale także pozwala naszym gniazdom komunikację ze sobą za pomocą systemu siatki. W rezultacie zasięg można rozszerzyć na duży obszar, dostarczony, że każde urządzenie znajduje się w zasięgu połączonego gniazdka. Zalecamy umieszczenie piasty w środkowej części domu, a następnie umieszczenie pierwszego zestawu gniazd w odległości 15 metrów od piasty. Dodatkowo gniazda i przełączniki można następnie zainstalować w odległości 15 metrów od siebie.

Zapytaliśmy Den, o jakiekolwiek plany zintegrowania się z urządzeniami Zigbee i powiedzieli nam…

Den korzysta z niestandardowego protokołu, który nie jest interoperacyjny z systemami Zigbee. Jesteśmy bardzo świadomi, że IoT bez integracji i partnerstw ekosystemowych jest fałszywym początkiem i chcemy wspierać wiele często używanych platform w przyszłości, tak jak wspieramy Amazon Alexa i Google Home.

Pobór energii

Każde indywidualne gniazdo składa się z monitorów zużycia energii, dzięki czemu możesz zobaczyć, ile energii każde urządzeniejest używane. Zużycie energii samych urządzeń den jest mniejsze niż 1,0 watów dla gniazd i mniej niż 0,4 watów dla ich przełączników światła.

Cloud podłączony

Potrzebujesz dostępu do Internetu, aby dotrzeć do serwisu chmurowego Den w celu wstępnej konfiguracji systemu i kontrolowania systemu, gdy jesteś z dala od domu. Jednak po tym, jak w domu system może działać bez połączenia w chmurze, dostarczającym w tej samej sieci.

Flick of a Switch

Być może najciekawszym USP systemu DEN jest sposób, w jaki jego dwustronna komunikacja jest wdrażana.

W przypadku innych systemów może wystąpić zamieszanie, ponieważ przełączniki fizyczne, a ich status w aplikacji lub innym oprogramowaniu sterującym mogą wyjść z synchronizacji. Jednak z denem fizyczny przełącznik faktycznie również płynie na ścianie podczas pracy zdalnie. Odbywa się to dzięki magnesom za pomocą opatentowanej technologii.

Dźwięk kliknięcia, które przełączniki stanowi być może jedyną drobną minusem tego pomysłu, chociaż trudno jest ocenić, jak głośno jest cieszyć się poniższymi filmami.

Moduły montażu ściennego wymagają tylnego pudełka 35 mm, a adapter 10 mm jest dołączony do każdego przełącznika światła i gniazdka gniazda, dzięki czemu nadal możesz być w porządku, jeśli masz tylko 25 mm.

Aplikacja

Dzięki aplikacji Den możesz zaplanować światła, aby włączyć i wyłączyć w określonych momentach. Możesz także skonfigurować wiele timerów i harmonogramów dziennie, dla każdego urządzenia i przełącznika światła. Zapytaliśmy, czy istnieją jakieś plany na przyszłość dla o wiele bardziej bogatej w funkcje aplikacji, która zostanie zapłacona lub ma zakup w aplikacji itp.?

Pracujemy nad dodaniem o wiele więcej funkcji do naszej aplikacji, które wkrótce zostaną ogłoszone – możemy zacząć pobierać o wiele więcej funkcji premium w przyszłości.

Następnie zapytaliśmy, czy istnieje jakieś przyszłe patelnie za opłatę subskrypcyjną dla usługi w chmurze?

Być może w przyszłości, jednak każda osoba, która dostanie nasze produkty, zanim opublikujemy, która nie będzie musiała płacić, jeśli zaczniemy pobierać opłaty.

Inteligentne tagi

Den Smart Identyfikuje to nowatorska funkcja, która używa cienkiej nakładki, która znajduje się na zębach wtyczki, aby zidentyfikować używane urządzenie.

Wydaje się, że używają NFC / RFID i poprosiliśmy Den o wyjaśnienie więcej…

Identyfikacje Den Smart są używane do identyfikacji i śledzenia urządzeń i ich lokalizacji, nawet jeśli porusza się po domu w różnych gniazdach Den. Smart identyfikuje użycie podobnej technologii jak ta znaleziona w kartach płatności bez kontaktu lub ostrygi, komunikują się z naszymi gniazdami Den. Są najlepszą opcją dokładnego zidentyfikowania lokalizacji twoich urządzeń, nawet gdy się one stają.

Neutralny?

Sprawdzając FAQ, wydaje się, że przewód neutralny nie jest wymagany dla obecnych modułów.

Nasze przełączniki będą bezpośrednimi zamiennikami istniejących przełączników światła i będą działać ze standardowymi obwodami oświetleniowymi w Wielkiej Brytanii. Używamy nowatorskiej i zastrzeżonej technologii, która wskazuje, że nie potrzebujemy neutralnego drutu w tylnej skrzynce. Istnieje jednak zacisk Ziemi na przełączniku światła, który należy podłączyć do drutu ziemskiego, w zakupie przełącznika światła do funkcjonowania.

Zapytaliśmy Den, czy ich nowy Smart Dimmer Switch, obiecany do drugiego kwartału 2019 roku, będzie wymagał neutralnej, ale powiedzieliby tylko…

W najbliższych tygodniach będziemy publikować specyfika

Integracja?

W najnowocześniejszej rundzie finansowania Den zaobserwowano inwestycję w wysokości 2 milionów funtów (przynosząc sumę do 5 mln GBP), a firma twierdzi, że pieniądze zostaną wykorzystane na dodatkowe integracje do systemu.

Najbardziej aktualna runda finansowania zostanie wykorzystana w produkcji następnej gamy urządzeń dla domu, w tym inteligentnych przełączników Den Dimmer, a także cały zakres z chromowanymi metalowymi wykończeniami. Fundusze zostaną również wykorzystane na rozszerzenie operacji i zespołu, aby umożliwić dodatkowe integracje produktów, takie jak HomeKit i eksplorowanie możliwości z dodatkowymi integracjami, takimi jak IFTTT.

Zapytaliśmy Den, czy istnieje jakaś ETA dla integracji IFTTT i HomeKit?

Żaden ETA, nasz zespół ciężko pracuje nad HomeKit, który jest znacznie bardziej złożony niż inne integracje i w przyszłości ogłosimy inne partnerstwa ekosystemowe.

Podsumowując

Obecny zakres produktów obejmuje…

Przełączniki światła – od 39,95 £

Dual Socket Gutlets – 69,95 £

Den Smart Remote – 29,95 £

Den Motion Center – 34,95 £

Den Smart Hub – 89,95 £

Pakiet startowy – od 219,95 £

Den uważa, że ​​to ich połączenie konwencjonalnego przełączania wraz z działaniem bezprzewodowym będzie kluczowe dla ich sukcesu i posiadają europejski patent na tę funkcję.

Ich produkty są dostępne w Amazon, Yesss, CEF, Edmundsons, BEW i Electric Center. Sprawdź linki i filmy poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

getden.co.uk: dostępny w Amazon

Przedstawiamy jaskinię

Jak zainstalować Smart Light Switch

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest10
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *