Przydatny gadżet tygodnia: Iottie Easy One Touch Wireless Qi Wireless Automobile Mount

, ponieważ iPhone w końcu ma bezprzewodowe ładowanie, nadszedł czas, aby szukać nowej kolebki samochodowej z wbudowanym QI. Iottie Easy One Touch 2, który kupiłem w 2015 roku, wciąż jest silna 3 lata później. Członkowie rodziny kupili ich znacznie więcej na przestrzeni lat, a zawsze okazali się wspaniałe, więc chcieli sprawdzić, czy istnieje bezprzewodowa wersja marki, której ufaliśmy.

Na szczęście Iottie wydało Easy One Touch 4 QI Wireless Automobile Mount (model HLCRIO134) i właśnie tego potrzebowaliśmy.

Nowy bezprzewodowy szybki desca rozdzielcza i szyba przednią wykorzystuje ten sam rodzaj super-odtłuszczonego żelu do ponownego użycia i opatentowany system montażu łatwego dotykowego, który również na mojej kolebku V2.

Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, w tym samoprzylepny plastikowy dysk, który pozwala frajerze zamontować powierzchnie, które nie są gładkie, jak desca rozdzielcza.

Instalowanie go w naszym pływaku mlecznym poszło bez żadnego problemu. Ramię jest teleskopowe i obraca się 225 °. Musisz przenieść dolne stopy w środku, aby zagwarantować bezprzewodową cewkę ładowania telefonu, prawidłowo ustawiając się w jednostce IOTTIE.

Chociaż telewizja kablowa jest wystarczająco długa, aby dotrzeć do gniazdka zasilania 12V do deski rozdzielczej, dobrze byłoby mieć inny metr drutu, aby pozwolić mi znaleźć znacznie bardziej ukrytą trasę. Na szczęście telewizja kablowa nie jest mocna do kołyski, dzięki czemu można ją łatwo wymienić dowolnym przewodem Micro USB. Podręcznik adapter papierosowych 12 V ma z tyłu gniazdo USB do tyłu, możesz podłączyć inne akcesoria.

Iottie powie, że pomieści wszystkie kombinacje telefonu i obudowy od 2.3 ” – 3,72” i jest kompatybilnymi urządzeniami, takimi jak Samsung Galaxy: S9, S9+, Note 8, S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge, iPhone: X, 8, 8 Plus, LG: G6, LG G6+.

Iottie Easy One Touch 4 QI Wireless Automobile Wunget jest już dostępny od około 40 £.

Dostępne w Amazon

4 023 recenzje

IOTTIE HLCRIO134 Easy One Touch 4 QI Wireless Automobile mocowanie z szybkim ładowaniem smartfonów

Powszechnie posiada wszystkie kombinacje telefonu i obudowy z 2.3 ”-3,72”
Ładowanie wyrównania i regulowana stopa montażowa umożliwia bezproblemową ładunek
QI Wireless Szybkie ładowanie oferuje do 40% szybszego ładowania niż bezprzewodowe ładowanie konwencjonalne QI. Ta funkcja jest kompatybilna tylko z urządzeniami do szybkiego ładowania QI Wireless

Kup na Amazon

Iottie.com: znacznie więcej gadżetów tygodnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *