Zapytaj projektanta: Multiuse Mudroom & Laundry Room

Q. Chciałbym przekształcić nasz błoto w pokój z udziałem błota. Dość często używamy wejścia, więc pokój musi również wyglądać świetnie i mieć przechowywanie na płaszcze, buty, centralny wąż próżniowy i mydła pralni. Pokój ma około 10 ′ x 10 ′ i ma szafę 2 ′ x 6 ′.

– P.M., Ottawa (Aby przesłać własne pytanie, zobacz naszą stronę Ask A Designer ™.)

A. Twoja przestrzeń jest dobra i powinna uwzględniać wszystkie Twoje wymagania! Po pierwsze, rozważ jeszcze ciemniejsze na ścianach, jak w naszym pokoju inspiracyjnym. Kendall węgiel Kendall (HC-166) Benjamina Moore’a to ciemnoszary, który jest nieco bardziej dramatyczny niż twój obecny niebieski.

Zdejmij górne i dolne szafki. Zainstaluj stosowną pralkę i suszarkę po lewej stronie miejsca, w którym teraz są twój licznik i zlew. Następnie zainstaluj nową szafkę 24 ″, 18-calowy bank szuflad i zlew z pojedynczą miską (przesuń zlew, aby najlepiej pasować do urządzeń, które mogą pociągać za sobą rekonfigurowanie instalacji hydraulicznej). Poszukaj szaf z czystym, shakerowym stylem w biało malowanym wykończeniu, aby ładnie wyróżniać się na szarych ścianach węglowych. (Kup panele, aby otrzymać bok pralki i suszarki.) Zamiast cholernych, rozważ ratowane drewniane półki, które są wystarczająco głębokie, aby pomieścić małe kanistry mydła, szpilki z ubraniami i innymi produktami pralni.

Świetny kran jest zawsze mile widziany w pralni. Podoba mi się klasyczne Chrome Finish of the Arbor Fucet z Moen, a jego wyrzucanie będzie przydatne w pomieszczeniu.

Uwzględnij przestrzeń do suszenia i stół do składania ubrań na ścianie naprzeciwko urządzeń. Cottagey Beadboard Susphing Rack z Ballard Designs będzie koordynował z szafkami w stylu shakera i starannie fałdować się o ścianę, gdy nie jest używany.

Aby uzyskać wydajność błota, sklosko profesjonalnie wyposażone w półki i wiszące pręty, aby zmaksymalizować przechowywanie. Dodaj także kilka haczyków masonowych w Chrome ze sprzętu do restauracji na otwartej ścianie, aby zawiesić torby, płaszcze i przedmioty, które musisz zachować w łatwym zasięgu.

Wreszcie, przy odrobinie dekoracyjnego zainteresowania mają rzymski odcień wykonany z Freji Roberta Allena w Amethyst.

Zobacz znacznie więcej, zapytaj reakcje projektantów. Ponadto prześlij własne pytanie, z instrukcjami z naszej strony zapytania projektant ™.

1. Tkanina, Robert Allen. 2. Kanek, Moen. 3. Stojak na susze, projekty Ballard. 4. Haczyk, sprzęt do odbudowy. 5. Paint, Kendall węgiel (HC 166), Benjamin Moore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *