Sun, Surf & Lobster

Właśnie wróciłem z wyprawy do Recon do Beatific îles de la Madeleine, małej grupy wysp w regionie morskim Quebecu, gdzieś w środku Zatoki Świętego Lawrence. Planuję wykonać funkcję żywności dla jednego z wiosennych problemów magazynu, wykorzystując nagrodę wyspy świeżych ryb lokalnych, a także owoców morza (w tym małży, przegrzebków, małży), a także regionalnej jagnięciny, jak i wołowiny, jak Moja motywacja do przepisów. Jednak głównie homar. świetne oferty, a także świetne oferty homara.

Pojawiłem się na wyspach pod koniec tegorocznego sezonu homara, a także cieszyłem się słodkimi, delikatnymi skorupiakami na każdą drogę. Przysięgam, jedzą takie rzeczy jak masło orzechowe! Jednak wiadomości nie są dobre: ​​zapasy homarów są wysokie, ale popyt na spadek, więc regionalny rybak zarabia tylko około połowy tego, co normalnie zrobiliby na codzienne przenoszenie homara. Z drugiej strony dostają się do Internetu na îles de la Madeleine, więc naprawdę nie mogę ich współczuć. To naprawdę jedna z najbardziej oszałamiających miejsc, w jakich kiedykolwiek byłem – świeżym homarem jest wiśnia na Sundee na wyspie.

Lobster jest oferowany wszędzie, nawet w rustykalnych sklepach narożnych.

Modyfikacje krajobrazu od płaskich, jak i trawiaste do postrzępionej czerwonej klify po wydmy, a także rozległe plaże. Uwierz o to jako P.E.I. zabrany do n -tego stopnia.

Domy nadmorskie są malowane w tęczy kolorów, co sprawia, że ​​będziesz szczęśliwy, patrząc na nie.

Zjadłem homar co najmniej dwa razy dziennie, schowany w zwykłej kanapce z jadalnią poutine, po ciasto z homarem, gulasz z homarem, tajską zupę, a także więcej. (A potem więcej.)

Miałem to nawet bezpośrednio: świeżo zmieszane.

Wróciłem House zainspirowany, a także ugotowałem własne homary. Oto jak:

Jak zagotować homar

Krok 1: Wypełnij wyjątkowo duży zapas wystarczającą ilością wody, aby zakryć homary, jednak nie dodawaj jeszcze homarów!

Krok 2: W przypadku tego smaku świeżego-od losu madeleine, dodaj 1/2 szklanki soli na galon chłodnej wody, a następnie zagotuj na dużym ogniu.

Krok 3: Wyeliminuj elastyczne opaski z pazurów świeżych homarów, a także umieść homary internetowe na czele wrzącej wody. (Jeśli kupiłeś homary o różnych rozmiarach, najpierw lokalizuj największe.) Umożnij wodę ponownie zagotować, a następnie zmniejszyć ciepło na średni. Przykryj garnek, a także pozwól homarom gotować przez 10 minut dla pierwszego funta, a także dodaj 3 minuty za każdy dodatkowy funt. Na przykład 1-1/4-lb. Lobster powinien gotować przez 11 minut, a także 2 funty. Lobster powinien gotować przez 13 minut. Wyeliminuj homary z wody, a także ciesz się!

Wskazówka: jeśli ich nie jesz od razu, musisz zatrzymać proces gotowania, w przeciwnym razie homary będą się rozwinąć, a także skończyły się gumowatymi. Aby to zrobić, lokalizację gorących homarów w zlewie pełnym lodowatego, solonej wody. Po ochłodzeniu, spuść i przechowywać homary w lodówce.

Kliknij tutaj, aby uzyskać smaczne przepisy z homarem, a także odkryj dokładnie, jak zrobić sosy zanurzające cztery homary.

Kredyty fotograficzne: Amy Rosen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *