Przydatne urządzenie tygodnia: IODD 2501 Portable Online ROM

Podobnie jak my, wielu z was nie ma wątpliwości zebrało kolekcję narzędzi, a także aplikację przez lata, aby pomóc Ci skonfigurować komputery. Słyszeliśmy fantastyczne rzeczy o tym gadżecie od mężczyzn z naszego kanału IRC, a także o tym, co możesz dodać do swojego zestawu.

IODD 2501 to caddy dla trudnego napędu SATA 2,5 ″ – jednak z różnicą. Łączenie za pośrednictwem USB lub ESATA System jest natychmiast wykrywany jako gadżet masowy, jak i zewnętrzny napęd optyczny.

Umożliwia to dodanie wszystkich preferowanych systemów operacyjnych jako danych ISO, a także wykorzystanie ich opracowanych na ekranie OLED Wybierz ten, który chcesz zainstalować. Nigdy więcej nie będziesz musiał szukać konfiguracji CD ani komponować dysku. Jest również prosty do rozruchu, a także skonfigurowany do gadżetów takich jak netbooków, które nie mają napędu optycznego, a także możesz go wykorzystać jako rutynowe caddy do tworzenia kopii zapasowych itp.

„Obudowa HDD I-ODD 2,5 ″ jest zamiennikiem przenośnego odtwarzacza CD/DVD, a także dysków. Skonfiguruj opcję 2,5 ″ trudny dysk SATA (nie wliczony), tony wszystkie dane ISO na trudnym dysku, wybierz dane ISO, które chcesz wykorzystać za pośrednictwem wbudowanych danych Wybierz przełącznik, a także ekran LED, a także ekran LED, a także ekran LED, a także ekran LED Możesz skonfigurować opcję systemu operacyjnego bezpośrednio z trudnego dysku do systemu. Obudowa łączy się przez USB lub ESATA, a także natychmiast wykrywane jest zarówno jako gadżet masowy, jak i zewnętrzny napęd optyczny. ”

Wirtualny ROM oferowany tutaj

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości przez e -mail, bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *