Wideo: Google Home Smart Hub Plus Google Wi -Fi Router

Google Home ma Amazon Echo w celownikach. Jest to aktywowany głosem w wysokości 129 USD zasilany przez Asystenta Google i zadajesz mu pytania, które zaczynają się „OK Google”.

Przedstawiamy Google Home, aktywowany głosem głośnik napędzany przez Asystenta Google. Zadajcie pytania. Powiedz to, żeby robić rzeczy. To twój własny Google, zawsze gotowy do pomocy. Po prostu zacznij od powiedzenia „OK Google”, aby cieszyć się muzyką, uzyskać odpowiedzi od Google, zarządzać codziennymi zadaniami i łatwo kontrolować inteligentne urządzenia w domu.

A atak na dom trwa wraz z ogłoszeniem Google Wi -Fi, modułowego systemu routerów, który zaczyna się od 129 USD i zapewnia bezprzewodowy dostęp w całym domu…

Google Wi-Fi to nowe podejście do domowego Wi-Fi. Jest zaprojektowany jako podłączony system punktów umieszczonych w całym domu w celu zapewnienia sypialni do łączności piwnicy. Niezależnie od tego, czy Twój dom jest duży, czy mały, punkty Wi-Fi Google współpracują, aby zapewnić zasięg od ściany, aby obsłużyć wszystkie dzisiejsze głodne urządzenia Wi-Fi. Daje to również łatwą kontrolę nad swoją siecią, abyś mógł kontrolować.

Google.com/home: Google.com/wifi

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *