Przed i później: bliższe spojrzenie na naszą makijaż Airstream

w naszym najpopularniejszym filmie H&H TV 2015 z przyczepy o długości 210 stóp powietrza została przekształcona w uroczy weekendowy wypad. Teraz dzielimy się dogłębnym spojrzeniem na zdjęcia przed i po. Właściciele domów Kent Worth, menedżer w tkaninach Kravet Canada i Sean Swayze, projektant z Bryon Patton & Associates, pracowali, aby doprowadzić do standardowego przyczepy do ich standardów stylu. Kliknij i przesuń poniższe obrazy, zobacz oszałamiające przed i po zdjęciach makijażu od początku do końca.

Kent i Sean zbudowali dużą platformę pokładu cedrowego, aby dodać użyteczny kwadratowy stóp do swojego weekendowego domu, tworząc przestrzeń jadalni i salonu na świeżym powietrzu do zabrania słońca. Rośliny w garnkach ze stali nierdzewnej zmiękcza wygląd i są skinieniem się na aluminiowe ciało przyczepy.

Niezręczna szafka telewizyjna i górna szafka przy drzwiach zostały usunięte, aby wnętrze było mniej zamknięte. Tapeta z nadrukiem w chmurze Fornasetti była inspiracją dla ogólnej estetyki: przewiewna i kapryśna, „dodaje do snów jakości przestrzeni”, mówi Kent. Szerokie paski winylowe podłogi przypomina blade drewno driftowe, wzmacniając klimat zwyczajny, a kultowe krzesła Eames miesza się w nowoczesnym projekcie. „Chcieliśmy przynieść trochę luksusu” – mówi Kent.

Oryginalna sofa przyczepy idealnie pasowała do głównej przestrzeni życiowej, więc Kent i Sean po prostu mieli ponowne ulepszenie w trwałym materiale na zewnątrz i mieli pojedynczą ławkę i poduszki tylne, aby uzyskać czystszy i bardziej wyrafinowany wygląd niż stary projekt trzech ułasów. Sofa składa się w podwójne łóżko, gdy odwiedzają przyjaciele. Chrupiąca biała farba na ścianach i suficie pomaga małej przyczepie poczuć się bardziej przestronną i zachęcającą.

W kuchni miała miejsce większość ciężkich podnoszenia. Kent i Sean utrzymywali ramę szafki nienaruszoną, ale wszystkie drzwi do drzwi zastąpiono na niestandardowe płaskie, aby uzyskać niezapomniany wygląd. Pojedynczy okrągły zlew i graficzny czarny kran nadają nowoczesną krawędź, a czarne liczniki laminowane są bardzo trwałe. Obniżone ceramiczne płytki podłogowe zostały wyrwane, aby zrobić miejsce na miękkie szare winylowe deski biegające po obozowicz.

Sprytna, kompaktowa konstrukcja oryginalnych podwójnych łóżek zawiera przechowywanie kluczowe w sypialni. Kent i Sean namalowali ramy łóżka dymny szarość, która uzupełnia nową podłogę. Niskie wzory w ściółce zwiększają zainteresowanie wizualne, a grusi białe zasłony na wszystkich oknach mają zrelaksowany charakter. Okrągły stół dodaje większej ilości magazynu, a jego zachwycony projekt przypomina zaokrągloną ramę przyczepy.

Mała łazienka, która obejmuje kabinę prysznicową, była odświeżona warstwą białej farby na ścianach i szafce, a także nową mozaikową podłogą winylową (nie pokazano). Zakrycie matowe dodaje prywatności bez blokowania światła.

Aluminiowa zewnętrzna część oznacza, że ​​przyczepa wymaga mycia i polerowania tylko raz w roku, więc weekend otwarcia czuje się, jakby się skończył, zanim się zacznie. „Po prostu podłączamy go, kiedy tu dotrzemy i to wszystko” – mówi Sean. Ikoniczne zaokrąglone zakątki Airstream mają wyraźnie retro klimat i, z szczęśliwym zbiegiem okoliczności, niebieski pasek przyczepy idealnie pasuje do tego, co oboje zaplanowali paletę wewnętrzną. Był to doskonały stan zewnętrzny, który przekonał parę do zakupu – „dopóki zewnętrzna była uczciwość i nie przeciekała, czuliśmy, że sami poradzimy sobie z wnętrzem” – mówi Sean.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *