Nowy kontroler w chmurze Hozelocka wylewa Twój ogród z aplikacji

, gdy zbliża się ciemność zimowego, oto historia, która sprawi, że nie możesz się doczekać, aby sprzątać nawet o wiele bardziej niż zwykle.

Hozelock, wiodący brytyjscy eksperci ds. Wlewu, wprowadzają nową gamę produktów stworzonych w celu zrewolucjonizowania zautomatyzowanego podlewania domu w styczniu 2016 r.

Hozelock Pledge Zasięg pozwoli ludziom zaoszczędzić czas, zabezpieczyć zdrowie swoich roślin i używać mniej wody, ułatwiając zdalne kontrolowanie podlewania – niezależnie od tego, czy są w pracy, ciesząc się telewizją, czy opalając się na Karaibach.

Zasięg jest prowadzony przez przełomowy kontroler chmury Hozelocka, który pozwala ludziom kontrolować podlewanie za pomocą telefonu komórkowego i odświeżająco prostej aplikacji-którą nawet technofobes uznają za łatwe do zainstalowania i zrozumienia. Wykorzystuje radio o niskim zasięgu, do łączenia się z Internetem, podczas gdy aplikacja eliminuje każdą potrzebę złożonego programowania timera. W rzeczywistości urządzenie może nawet sugerować zmiany wzorców podlewania w oparciu o lokalne dane pogodowe. Niezależnie od tego, czy jest to balkon, patio, ogród, czy szklarnia, wszyscy będą mogli zdalnie zarządzać własną oazą.

Zautomatyzowany kontroler chmur jest uzupełniony kontrolerem czujników Hozelocka i łatwymi systemami podlewania kroplówki. Kontroler chmur Hozelock jest dostępny w Amazon.

5 recenzji

Hozelock Cloud Controller & Hub

Sprawdzona niezawodna technologia Hozelock
Lekka konstrukcja na zaledwie 0,77 kg
Wysoka performacja dla domu lub handlowca

169,00 £

Weź udział w Amazon

hozelock.com: Powiązane: Greeniq Smart Irrigation Hub

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *