Zapytaj projektanta: rozjaśnij przestrzeń gospodarstwa domowego

Q. Moja przestrzeń domowa to puste płótno, a także nie jestem pewien, od czego zacząć. Mam jednak rozkładającą sofę, jednak to wszystko. Z zadowoleniem przyjmę twoje koncepcje kolorów, a także innych mebli oraz gdzie je umieścić. Jak widać, wymagam pomocy!

– R.I., za pośrednictwem poczty elektronicznej (Aby przesłać własne pytanie, zobacz naszą stronę Ask A Designer ™.)

A. Co za fantastyczny punkt wyjścia! Masz tutaj kilka świetnych aspektów: podłoga, Mantel, Sofa, a także okiennice są neutralne, a także mogą przejść w wielu różnych kierunkach estetycznych. Aby uzyskać inspirację, spójrz na współczesną, ale wygodną przestrzeń życiową z problemu H&H z lutego 2010 r. – jest to jeden z moich ulubionych.

Wierzę, że twój kolor ściany jest idealny; Wybrałeś świeżą, ale ciepłą białą. Zacząłbym więc od przekształcenia kominka w silniejszy punkt centralny. Najpierw pomaluj Mantel średnią szarość, jak w poniedziałek rano (C2-489) przez C2 Paint. Następnie, aby wzmocnić współczynnik WOW, ustaw marmurową płytkę Bianco Carrara (pokazaną) wokół wkładki w mozaice jodełka – jest to tradycyjny wzór, którego nie wyczerpujesz.

Rozjaśnij swój przekrój, nakładając go poduszkami w stylowym zygzakowatym nadruku. Poduszki flatiron z życia tonicznego (pokazane) w kontrastowym szarym i wapna dodają ożywionego koloru.

Aby stworzyć symetrię, lokalizację bufetu, takiego jak Dumont West Elm (pokazany) po każdej stronie kominka. Podoba mi się to, jak lakierowana biała powierzchnia, a także kontrastujące nogi zabarwione pekanami zapewniają im nowoczesną atmosferę. Ustaw telewizję na konsoli na najlepszych (i sznurkach, a także elektronikę za drzwiami).

Brązowa powierzchnia stolika do kawy Crate & Barrel’s Echelon (pokazano) zbiera bogate tony w pięknej podłodze z twardego drewna, przynosząc ciepło do pokoju, a także zapewnia niższą półkę do pokazywania stosów książek, a także innych przedmiotów dekoracyjnych .

Wreszcie, w przypadku luksusowej dawki koloru, ustawiając parę turkusowych foteli z tapicerami naprzeciwko sofy. Przy zaledwie 30 ″ szerokości krzesło Cumberland z Bernhardt (pokazane) umożliwi nawet lokalizację małego bocznego stołu między nimi.

Zobacz znacznie więcej, zapytaj reakcje projektantów. Ponadto prześlij własne pytanie, ze wskazówkami z naszej strony zapytania projektant ™.

1. Bianco Carrara Tile, Ciot. 2. Przewodniczący Cumberland, Bernhardt. 3. Dumont Buffet, West Elm. 4. Poduszki płaskie, życie toniczne. 5. Stołu do kawy Echelon, skrzynia i beczka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *