9 Hacki upiększające w akademiku

Pomyśl o przestrzeni akademicznej jako idealnym pustym płótnie do prowadzenia testów wrażliwej wrażliwości. Jest to dość demokratyczne, ponieważ wszyscy dostarczają dokładnie takie same surowce, a także mogą uwolnić się z komunikacją charakteru bez trwałości. Właśnie tutaj są szybkie, tanie metody personalizacji obszaru, a także wykryć charakterystyczny wygląd (i sprawdzanie modnych pomysłów na zakręty w akademiku w tym filmie z Joela Braya z H&H, a także Jennifer Koper).

Zacznijmy od łóżka – jest to centralny punkt pokoju, więc nie ćwicz nudnego. Właśnie tutaj zagłówek MALM IKEA otrzymał zabieg gwiazdowy przez pisarza Sugar & Fabric z panelem metalicznego samoprzylepnego winylu, który odrywa się później.

Źródło: cukier i materiał

Te cudowne wierzące gobeliny pojawiły się wokół Pinteresta, a także pakują graficzny cios dzieła sztuki, jednak podobnie jak rzut, bedspread, oprócz uroczystości lub koca plażowego, wszystko za mniej niż 60 USD. Ten wszechstronny Boho Essential wzbudzi matową ścianę lub ukryje nieestetyczny zagłówek.

Źródło: Metropolitan Outfitters

Produkty: Wspaniały gobelin Medalion Vehari Medalion, 60 USD

Wszyscy rozumieją, że otwory paznokci są ogromnym nie-nie w akademikach. Obszar garderoby jest również premium, więc sensowne jest przekształcenie czapek w instalację artystyczną, zamiast wciskać je na wysoką półkę, która jest kłopotliwe. Ta koncepcja z Dormify wykorzystuje usunięcie haczyków, które nie uszkadzają powierzchni ścian.

Źródło: Dormify

Mówiąc o ścianach, stwierdzono, że poprzedni pasażer pozostawił twój w mniej niż pięknym stanie. TSK. Cóż, Nix kwaśne winogrona na korzyść prostego traktowania Camo-Confetti, które jest radosne i zabawne przez cały rok. Wszystko, co jest potrzebne, aby zrobić tę ścianę z książki Beci Orpina Discover, a także Keep: Budowanie papieru, a także Blu-Tack. To nie jest dużo prostsze.

Źródło: Jesteśmy zwiadowczym

Kształty Geo nadal są gorącym tematem. Ten ekran z pracy Caldwell zabija dwa ptaki jednym kamieniem: sprawia, że ​​obszar wydaje się osobisty, a także podwójny jak sztuka ścienna. Zamiast przędzy wykorzystano brązowy sznur biżuterii, a także elastyczną linę, więc wygląda jak drut. (Pełne ujawnienie: ta praca wymaga paznokci, więc zastosuj je na tablicy ogłoszeń, a nie na ścianę.)

Źródło: projekt Caldwell

Tak, to jest Hula Hoop. Jeśli nie ma w zasięgu wzroku tablicy biuletynowej, zrób punkt centralny nad biurkiem, wykorzystując miedzianą pomalowaną spray Hula, wstążkę i ramki kartonowe. Zdobądź krok po kroku z Brit + Co.

Źródło: Brit + Co.

Teraz do jednego produktu, który naprawdę przekształci pokój w akademiku: zdejmowana tapeta winylowa. Jedna ściana funkcyjna o wysokim wpływie może być wypłacana w ciągu kilku minut, aż nadejdzie czas, aby nowy najemca odcisnął swój ślad, a także możesz rozpocząć świeżo w przyszłym roku.

Źródło: Marlow Wallpaper, Chasing Paper

Półki, dna szuflady, próżność, jednostki klimatyzacyjne… Te rzeczy mogą podnieść wszystko – po prostu użyj ich na czystej, gładkiej powierzchni.

Źródło: Tapeta plamka, papier goniący

Rozumiesz, że ohydna mini-małżowca zaklinowana pod biurkiem? Bum. natychmiastowe stwierdzenie.Źródło: atrakcyjna tapeta sześciokątna, goniące papier

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *