DIY w ramce chusteczki

Odkryj vintage chusteczki w Internecie za pomocą stron internetowych takich jak Craigslist, eBay i Etsy. Odkryliśmy te oprawione powyżej w Cabaret Vintage, a także Cynthia Findlay Antyques w Toronto. Pchowe targi, a także sklepy z używanymi rzeczami są również fantastycznymi zasobami, jeśli nie masz własnych hanków.

Materiały

Vintage chusterze

Ramki sztuki albumu

Zestaw wiszący obrazki

Krok 1: Zawęź swoją kolekcję

Chusteczki przypominają o wiele bardziej delikatniejszą erę, kiedy ludzie uprzejmie używali ich tak samo jak kumple, a także potrzebujący. Obecnie wersje vintage są oferowane w różnych wzorach, a także tworzą kolorową sztukę naprzemienną, która może wprowadzić patynę, a także historię w schemacie ozdób. Rodzaj Twojej kolekcji, a także wybierz kilka wydruków: wybrałem niebieskie i czerwone wersje.

Krok 2: Lokalizacja wpada w ramki

Ramy obrazowe z szczupłym profilem, takie jak te ramy sztuki albumu z Metropolitan Outfitters, nie pokonują drobnych odbitek. Nie martw się, czy Hanki nie kształtują dokładnie ramek; Widzenie ukończonych krawędzi dodaje dodatkową strukturę, a także wymiar. Użyj pustego kawałka białego papieru, aby stworzyć tło dla każdego rodzaju chatków, które nie docierają do obwodu ramki.

Krok 3: Zawieś ramy w siatce

Podstawowe asysty siatki przynoszą zakup do kolekcji mieszanki. Lokalizacja każda ramka w odległości około 2 ″. Biorąc pod uwagę, że są one dokładnie tego samego rozmiaru, łatwo jest zmienić zakup wydruków, jak preferowane później. Połącz je z bezbłędnie przemysłową lampą zadaniową, a także podstawowymi meblami, takimi jak rustykalny stół, aby wyglądać przed staromodnym wyglądem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *