10 przestrzeni, które pokazują moc dekorowania jednym kolorem

Te rewelacyjne przestrzenie są dowodem na to, że najprostsza paleta kolorów może zapewnić największy wpływ. Od dramatycznych pokoi tonowych po miękkie, monochromatyczne schematy zawierające neutralne, mamy coś na każdy poziom pewności siebie. Kliknij, aby zobaczyć pokoje, które opierają się na jednym kolorze bohatera dla ich odważnego, pięknego stylu.

Emerald Green dominuje w tym uderzającym korytarzu. Bogaty ton klejnotu obejmuje każdą powierzchnię, tworząc dynamiczny, kamuflażowy wygląd.

Źródło: Sadolin

Połączenie śliwki i fioletu łączy się bez wysiłku, gdy jest prezentowane w różnych teksturach i przedmiotach.

Fotograf: Angus Fergusson

Źródło: House & Home Październik 2012 Wydanie

Projektant: Joel Bray

Ta biblioteka ma Peacock Blue jako tło, które rozciąga się od formowania korony do niestandardowych półek i biurka, aby uzyskać żywą i potężną instrukcję.

Fotograf: Trevor Tondro

Źródło: Tilton Fenwick

Ten domek z jeziorami piżmowymi ma indygo sofę kanapkowaną między dywanikiem w tym samym kolorze, co doprowadza do przestrzeni odważnego stylu. Różne tekstury-dżinsowe wykończenie na kanapie i tkane splot dywanu-tworzą subtelny kontrast.

Źródło: House & Home

Projektant: Cameron MacNeil

Stwórz dramatyczne tło z tonami na tonach i zasłonach, ale pozwól, aby czołówka złagodzi neutralne i kilka wskazówek pasującego odcienia.

Fotograf: Angus Fergusson

Źródło: House & Home Październik 2012 Wydanie

Projektant: Joel Bray

Zielone zielone łóżko leśne tonowe jest centralnym punktem tej pomalowanej białej sypialni. Naturalny odcień wiąże w zieleni widzianej przez okna.

Fotograf: Sarah Sherman Samuel

Źródło: Sarah Sherman Samuel

Ten inspirowany XIX wieku dom wychodzi na most Golden Gate i wyciąga przybrzeżne wibracje z okolic Bay Area. Assamite, paski i kwiaty współistnieją dzięki nadmorskiemu bluesowi, które obejmują każdy element pokoju.

Źródło: Kendall Wilkinson

Projektant: © 2017 Kendall Wilkinson Design

Różne odcienie turkusów dodają żywego i zabawnego akcentu do standardowego kraju.

Fotograf: Tim Furlong Jr.

Źródło: Artisan Signature Homes

If you can’t commit to color but want a bold look, consider a graphic black and white palette. A black statement wall adds impact to this two-story studio, while an oversized gold pendant brings dimension to the space.

Source: fantastic Frank

White on white can also have a strong presence, as evidenced by this shabby chic room. A gallery wall with hits of black and a rustic coffee table work perfectly with the simple light fixture.

Source: Instagram.com/tessjohansen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *