Odkryj preferowane sklepy projektanta J.Crew

w poszukiwaniu projektowania, ogrodnictwa i inspiracji mody, tutaj są projektant z Preferowanymi sklepami Muytjens Franka Muytjens, a także regionalne gorące obszary w pobliżu jego weekendowego domu W Nowym Jorku w stanie Nowy Jork.

„Niesamowity wybór serów, wielu lokalnych. Umieszczony w pożądanym budynku. Sklep z kanapkami z tyłu, rubiny, ma w pobliżu najlepsze cappuccino. ”

Fotograf: dzięki uprzejmości Rubiners

„Kiedy wchodzisz do sklepu Michaela, czujesz się transportowany do innego świata. Zawsze czuję się pod wpływem, kiedy wychodzę, a także nigdy nie z pustymi rękami. Metoda, którą łączy ze sobą swoje antyki, jest niezrównana. Jego ogrody z tyłu są prywatne, są jednak częścią pieszej wycieczki w okresie letnim, a także podobnie inspirujące. ”

Fotograf: dzięki uprzejmości Michaela Trapp

„Moja lokalizacja dla wszystkich rodzajów ozdób ogrodowych, a także chwil na Instagramie”.

Fotograf: dzięki uprzejmości Campo de Fiorio

„Niesamowite zabytkowe rustykalne meble, a także zastawa stołowa z Francji, a także Skandynawii. Estetyka jest z dachem. Doskonały na prezenty. ”

Fotograf: dzięki uprzejmości Antyki Czerwonego Krzesia

„Nowy hotel w mieście. Doskonałe przewiewne lobby pełne współczesnych klasyków z połowy wieku, a także doskonały bar z tyłu. ”

Fotograf: dzięki uprzejmości Rivertown Lodge

„Zbyt wiele uroczych opraw oświetleniowych w stylu vintage. Tutaj dostałem żyrandol, a także latarnię na zewnątrz na mojej pergoli. ”

Fotograf: dzięki uprzejmości PW Vintage Lighting

„Świetna książka oraz wybór stacjonarny”.

Fotograf: dzięki uprzejmości Rural Residence

„Super romantyczne, przytulne bit inn – rustykalne, skrzypiące podłogi, a także przestrzeń do jadalni jest legendarna… cała świeca z fantastycznymi malowidłem ściennym. Jedzenie jest podobnie niesamowite. Idę tam na specjalne okazje. ”

Fotograf: dzięki uprzejmości Old Inn

„Praktyczne produkty domowe zmieszane z doskonałą zastawą stołową w stylu vintage, a także pomiędzy nimi”.

Fotograf: dzięki uprzejmości Hillsdale General Store

„To tutaj dostaję większość moich roślin… mają trudne do znalezienia specjalne krzewy. a także personel jest bardzo kompetentny, a także pomocny. ”

Fotograf: dzięki uprzejmości Windy Hill Farm

„Całkowicie dobrze wyselekcjonowany ukryty klejnot… Zawsze zaopatrzyłem się w domowe rogaliki. Taras na świeżym powietrzu z tyłu jest zrelaksowany z niczym, jednak hałas strumienia biegnie w pobliżu. Doskonałe do wykorzystania jako baza podczas wędrówki w bliskim Beartown Określa las. ”

Fotograf: dzięki uprzejmości Monterey General Store

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *