Wideo: Stringify jest alternatywnym Smart Home Controller w chmurze

Wiele osób słyszało o IFTTT, ale być może nie straty.

Stringify oferuje wieloetapowy kontroler logiczny w chmurze i współpracuje z znacznie ponad 500 produktami i usługami, w tym Nest, Philips Hue, Ring, Amazon Alexa, Honeywell, Insteon, LIFX, NetGear i Google.

Do niedawna przepis IFTTT pozwolił na jedno zdarzenie na ustalenie jednej odpowiedzi. Wersja Stringify (zwana „przepływem”) może wystrzelić wiele reakcji w złożonym makro.

Podczas gdy IFTTT zastąpił swoje „przepisy” nowymi „apletami” w listopadzie ubiegłego roku, do pewnego stopnia gra wcale. Ma jednak tę zaletę, że oferuje wersję internetową, w przeciwieństwie do Stringify, w której cała konfiguracja musi zostać ukończona za pośrednictwem aplikacji iOS (Android Open Beta w ciągu najbliższych kilku tygodni).

W tej chwili IFTTT jest prawdopodobnie łatwiejszy w użyciu przy znacznie większej liczbie obsługiwanych sprzętu i usług, podczas gdy Stringify jest znacznie mocniejszy, ale nie tak łatwy w użyciu. Który kontroler w chmurze wybrałeś? Sprawdź poniższe filmy.

stringify.com: ifttt.com

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości z wiadomości e -mail, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *