Dekorowanie małych obszarów

Daje ogromny wpływ w kompaktowych kwater z naszymi 10 pomysłami z wykorzystaniem mebli, luster, przechowywania, podłogi, a także więcej.

1. Produkuj przestrzenie podwójne

Spraw, by przestrzenie były wielofunkcyjne poprzez wyznaczenie obszarów z wykorzystaniem siedzeń, stołów, dywanów, a także dzieła sztuki. Produkcja unikalnych stref do relaksu, pracy, rozrywki lub jedzenia w przestrzeni zapewni mu rozległe uczucie, nawet jeśli może się składać z o wiele więcej mebli.

2. Ustaw komodę przed sypialnią

Wybierz szczupłą komodę lub biuro jako korytarz. Zapewni powierzchnię tabletu do lampy, a także kilka dekoracyjnych akcesoriów, a szuflady oferują świetną ofertę dodatkowego przechowywania.

3. Ukryj pracę

Utwórz stację roboczą z małym biurkiem w stylu sekretarki, które można zamknąć tak samo, jak ukryj bałagan, gdy nie jest używany.

4. Wybierz długonogie meble

Spraw, aby kompaktowa przestrzeń życiowa wydaje się znacznie bardziej otwarta, a także przewiewna, wybierając sofę, a także stolik kawowy z widocznymi nogami.

5. Dodaj wysokie miejsce

Maksymalizuj obszar pionowy, instalując szafki kuchenne tak samo jak sufit. Otrzymasz miejsce do przechowywania podczas wytwarzania iluzji wysokości. Dodanie półki na szczycie innych przestrzeni może również pomóc, stwierdza Ty Pennington. Zdobądź znacznie więcej pomysły na TY.

6. Stoły nocne z dekoltu

Wybierz lampy montowane na ścianie, aby uzupełnić cenny strefa stołowa nocnego, aby uzyskać książkę, karafę wodną, ​​a także budzik.

7. przechowuj w stylu

Dodaj niestandardowy wygląd do wielkich półek na książki, dodając listwy na górę, a także uszczelnienie, a także malowanie widocznych szwów.

8. Kontynuuj podłogi

Używanie dokładnie tej samej podłogi, a także stylu dywanu w małym obszarze pomoże przynieść poczucie przepływu.

9. Poszerz lustra

Użyj dużych luster, albo montowanych na ścianie, albo pochylonych o ścianę, aby wytworzyć iluzję większego pokoju.

10. Wykorzystaj meble zamienne

Ottomana do przechowywania kostki wykonuje dwukrotnie, jak siedzenia lub stolik do kawy, montowany na ścianie stolik jadalny uwalnia powierzchnię podłogową, gdy nie jest używany, a także wyciągnięte łóżko Murphy można ukryć w ciągu dnia.

W naszym przewodniku znajdź o wiele więcej koncepcji stylu obszaru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *