Nowe notatki i źródła krajowe

Zgodnie z obietnicą H&H w listopadzie 2010 r., Oto kilka notatek i źródeł nowego kraju, którego po prostu nie mam dość. Spójrz i skomentuj ze wszelkimi własnymi źródłami.

Beige, Montreal

Beige jest wspaniałym zasobem do mebli, oświetlenia i akcesoriów. Naturalne wykończenia i lniana tapicerka są kluczowymi elementami w tym sklepie – ich wybór jest najlepszym połączeniem eleganckiego i swobodnego. Jak powiedziałem w mojej kolumnie z listopada 2010 roku, to ten rodzaj kontrastu daje postawę pokoju. Nie zapominaj, że Beige ma również lokalizację w Ottawie.

Boo Boo & Lefty, Toronto

Ten sklep sprzedaje różnorodne produkty, od mebli po oświetlenie po niezbędne akcesoria dla twojego psa dla zwierząt domowych (w końcu ich sklep został nazwany na cześć własnych psów). Ich kolekcja jest dość dostosowana, ale utrzymuje element komfortu, który bez wysiłku przekłada się na nowy wiejski styl. Pamiętaj, aby zatrzymać się następnym razem, gdy spacerujesz, co lubimy nazywać „The Yonge Street Strip” sklepów projektowych-to konieczne zobaczenie.

Crate & Barrel, Toronto, Mississauga, Calgary

Chociaż główny nurt, Crate & Barrel jest bardzo łatwo dostępnym i przyjaznym dla budżetu źródłem dla kilku nowych elementów inspirowanych krajami. Pacifica Hutch byłaby wspaniałą alternatywą dla górnych szaf, a lampy stołowe Jack i Zak dodałyby wyrafinowania do każdej przestrzeni.

Liv przez Au Lit, Toronto

Ten siostrzany sklep do AU Lit Fine Linens jest dobrym źródłem dla meblowych mebli, które uzupełniają nowy kraj, wygląda tak dobrze. Spójrz na ich odnowione elementy vintage, takie jak tacy. Włączenie antyków do dekoracji dodaje elegancki zużyty wygląd do twojego domu.

Sawkille, Rhinebeck, NY

Sawkille to grupa wysoko wykwalifikowanych rzemieślników, którzy prowadzą studio w górach Catskill w Nowym Jorku. Ich praca jest udoskonalona, ​​a kunszt jest bezbłędny – absolutnie źródło do sprawdzenia wspaniałych elementów inwestycyjnych, takich jak te stolce i stoły boczne.

Kredyty fotograficzne: 1. Beige2. House & Home Lipiec 2010 Wydanie, fotografia Ted Yarwood3a. Pacifica Buffet z Top Hutch, Crate & Barrel3B. Lampy stołowe Jack i Zak, skrzynia i beczka 4. Fatee, Liv by Au lit5. Stołki i stoły boczne, Sawkille

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *