Fashion forward Penthouse w Mediolanie

Jeśli Rzym jest wiecznym miastem, Mediolan jest miastem teraz-wszystkiego, co jest gorące zarówno stylowe, jak i modne. Choć znajduje się w historycznym centrum miasta, ten penthouse ceny-upon-powtórki został wykonany z najnowszymi światami w obu stylach. Zacznijmy tydzień od wycieczki po trzypiętrowej przestrzeni.

Gigantyczny taras – wystarczający, aby został podzielony na trzy obszary rozłożone na dwóch poziomach – jest tym, co po raz pierwszy zwróciło moją uwagę na tę listę. Jasne, możesz udać się na parco Sempione, a także piknik, lub możesz zjeść fresco na własnym patio przypominającym park. Pamiętaj o odcieniu Fuchsia tego stołu; Zobaczymy to ponownie później.

Wspinasz się na taras piąty z szklanym salonem, omijając rzeźbiarskie współczesne sekcje po drodze. Podoba mi się drewniane listy na ścianie galerii po prawej, dzięki czemu obszar podobny do szklarni czuje się jak prawdziwy pokój, a także rośliny doniczkowe, które pomagają w wyczuciu przestronnego szklarni na pierwszym miejscu. Mniej cudowne jest to, że biały portal, który wydaje się należeć do schodów, jest jednak, co dziwne, prędkość lub dwie z rzeczywistych kroków.

Kontynuując na dole, oto przestrzeń do jadalni na pierwotnej podłodze mieszkania. (Kuchnia, pokój telewizyjny, siłownia, główny apartament, a także „obszar serwisowy” są również na tej podłodze.) Po prostu nie mogę pokonać kombinacji lakierowanej pomarańczowej szafki z kamienną podłogą, a także nieco Więcej organicznych krzeseł w życzenia.

A oto fuksja, rozprzestrzeniła się wokół podłogi, a nawet biegnącą jedną ścianą. (Kontynuuje nawet na podłodze jadalni zewnętrznej, jakby jego jasność po prostu nie mogła być ograniczona.) Szafki, a także oprawy kuchenne są tak jednolicie gładkie, a także współczesne, że na wpół podejrzewam, że były po prostu przechylone Po tygodniu stylu jednego roku.

To ujęcie jednej z sześciu sypialni nie stanowi wyjątkowo świetnej koncepcji proporcji lub układu pokoju, zapewnia jednak wspaniały widok na to ziarniste panele. To naprawdę sprawia, że ​​obszar ten jest przytulny, a nawet przytulny, pomimo chrupiącego pościel, a także białych wiązek nad głową.

Co myślisz? Czy ten obszar w Mediolanie jest twój styl?

Aby uzyskać więcej inspiracji w Mediolanie, sprawdź wysyłkę Suzanne Dimmy z Salone Del Mobile.

Kredyty fotograficzne: 1-5: Światowa Realty Milan Sotheby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *