Podstawy Reno w łazience

Oprócz kuchni łazienki są jedną z najwybitniejszych przestrzeni, którzy odnawiają właściciele domów. Z 4000 $ po niskiej stronie wyjątkowo podstawowego kosztu Reno w prysznice do 100 000 $+ na arcydzieła kąpielowe, bez względu na budżet, opłaca się odkryć na temat materiałów prysznicowych i procesu. Odpowiednie planowanie, a także świetny styl, zawsze kończą się pozytywnie, nawet jeśli nie masz jeszcze telewizji z płaskim panelem w prysznice. Oto, o czym należy pamiętać, planując remont prysznicowej:

Instalacja wodociągowa

Jeśli Twoja instalacja wodno -kanalizacyjna jest wystarczająca, tak samo jak kod bez wycieków, możesz wejść na estetykę przestrzeni. Mimo to poproś konstruktora, aby twoje rury są dobrze izolowane, gdy w trakcie trwają Reno w prysznice, nawet jeśli nie będziesz się poruszać ani nie zastępować żadnych rur. Jeśli wymagasz pomocy profesjonalistów, sprawdź hydraulicznych miastville w sprawie ich niedrogich cytatów.

Posadzka

Niezależnie od tego, czy wybierzesz kamień, ceramikę, czy porcelanę, pamiętaj, że dopracowane powierzchnie będą śliskie, gdy mokre. Jeśli bezpieczeństwo jest problemem, wybierz wykończenie szlifowane (matowe) lub teksturowane. Płytki mozaikowe również działają dobrze, ponieważ dodatkowe linie zaprawy oferują nieco większą przyczepność. Drewniane podłogi w łazienkach są znacznie częściej używane, zwłaszcza teaku, a także w bambusie, które dobrze działają w wilgotnych obszarach. Kafelek Cork jest stopniowo widoczny ze względu na swoją jakość pleśni.

Oprawy

Biała pozostaje najbardziej funkcjonalnym kolorem toalet, wanny, a także zlewów. Jeśli jednak lubisz mniej standardowe podejście, umywalki wykonane z kamienia, szkła, stali nierdzewnej lub malowanej ceramiki mogą zwiększyć zainteresowanie łazience. Toalety są oferowane z wydłużonymi lub krótkimi miskami. Jeśli pracujesz z małą przestrzenią, trzymaj się krótszego projektu.

Jeśli wanna w stylu Whirlpool jest w twoich planach, zajrzyj do podstawowego stylu, a także w stylu Air-Jet. Zasadniczo dysze powietrzne są znacznie łatwiejsze do czyszczenia niż podstawowe odrzutowce, jednak poproś sprzedawcę o profesjonalistę, a także wad każdego przed zakupem.

Wskazówka kranu wanny: Ustaw rękę z nową wanną. Ułatwi to czyszczenie. W wannie wolnostojącej znajdź kran, a także sprzęt po długiej stronie wanny zamiast starego podstawowego kranu w temperaturze, aby umożliwić znacznie więcej miejsca na zmęczoną głowę, a także stopy.

Oświetlenie

Upewnij się, że oświetlenie jest zarówno odpowiednio właściwe. oświetlenie nad zlewem, a także licznikiem musi oświetlić twarz, a nie na czubek głowy. Instalowanie ściemniaczy w prysznice może zamienić zwykłą wannę w rekolekcje przypominające spa.

Wentylacja

Łazienki potrzebują odpowiedniej wentylacji, a także często wyposażone w nieestetyczny wentylator ściany lub sufitowy. Jednak wentylatory/światła kombinacji są teraz dostępne. Wyglądając jak rutynowe wpuszczane światła „garnka”, ten typ wykorzystuje znacznie bardziej płynny wygląd.

Elektryczny

Twój elektryk skonfiguruje gniazda GFCI (przenikanie obwodu uskoków uziemienia) w twoim prysznicu, jeśli jeszcze ich nie ma. Te punkty sprzedaży zapewniają bezpieczeństwo z powodu zagrożenia wstrząsu elektrycznego. Bezpieczeństwo uskoków naziemnych jest kluczowe podczas korzystania z narzędzi elektrycznych lub małych urządzeń, takich jak suszarki do włosów lub maszynki do golenia, które mogą się skontaktować z wodą lub uziemioną instalacją wodno -kanalizacyjną, a także potrzebną kod w łazienkach, kuchniach, a także spa.

Magazynowanie

Pomyśl poza szafką na leki. Wykorzystaj obszar pod wbudowaną wanną do ręczników, wytwarzaj nisze między kołkami na ekrany lub mydła, a także nie pamięta o poświęceniu dużego obszaru na ręczniki, a także haczyki. Jeśli zezwala obszar, wyprodukowanie garderoby w prysznice jest luksusem do przechowywania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *