10 Wspaniały vintage wnętrz na telewizji H&H

wpływają na te pięknie zaprojektowane przestrzenie w stylu vintage. Od oszałamiającego dziedzictwa pełnego antyków po żywy kuchnię o vintage wygląd, odkryj dokładnie, jak możesz dodać do domu nieco vintage.

Współzałożyciel Drake General Store Carlo Colacci, a także jego małżonka Laura zabierają nas do eklektycznego domu w Toronto. Jak stwierdzają kolekcjonerowie antyków, a także vintage, dom pary integruje unikalny wystrój z różnych epok. Zobacz dokładnie, jak mieszają odkryto akcesoria z mocnym wystrojem dla zabawnej, spersonalizowanej przestrzeni.

Obejrzyj wideo tutaj.

Fotograf: Michael Graydon

Źródło: Home & House luty 2015

Susan Bernard, właścicielka domu, dzieli się procesem stylu za dziedzictwem, przekształconym we współpracy z projektantką Susan Burns. Zobacz dokładnie, jak połączyli XIX -wieczny urok domu z mieszanką współczesnych utworów, a także antyków – w samą porę na ślub córki właściciela domu!

Obejrzyj wideo tutaj.

Fotograf: Robin Stubbert

Źródło: Home & House Październik 2015

Projektant: Susan Burns

Odkryj dokładnie, w jaki sposób projektantka Samantha worka opanuje mieszankę w kuchni swojego klienta z współczesnymi końcami, a także akcesoriami w stylu vintage. Zobacz dokładnie, jak podzieliła plan podłogi z otwartym koncepcją na pokój gospodarstwa domowego, pomieszczenia i pokoju proszkowego.

Obejrzyj wideo tutaj.

Fotograf: Donna Griffith

Źródło: Home & House Październik 2015

Projektant: Sam worki

Zobacz Wewnętrzny projektantka Karen Cole, wspaniały domek Regionowy Księcia Edwarda, który jest pełen vintage akcesoriów, a także inspirowanych globalnie znaleziskami. Odkryj, dlaczego nieruchomość mieszkalna lub komercyjna jest ostatecznym odosobnieniem całego sezonu.

Obejrzyj wideo tutaj.

Fotograf: Virginia MacDonald

Projektant: Karen Cole

Joel Bray ujawnia swoje preferowane części historycznego strychu o powierzchni 1300 stóp kwadratowych zaprojektowanych przez Nathalie Bouchard, a także Annie Horth innowacyjnych mieszkań. Zobacz oszałamiający obszar pełen niesamowitych znalezisk w stylu vintage i pchli.

Obejrzyj wideo tutaj.

Fotograf: Jason Stickley

Źródło: Home & House Styczeń 2011

Projektant: Nathalie Bouchard oraz Annie Horth

Suzanne Dimma ujawnia zakończoną remont łazienki byłego dyrektora artystycznego H&H Mandy Milks. Zobacz dokładnie, jak Mandy-z pewną asystą Stacey Smithers-zintegrowane krany ciepłych metali, wysokiej klasy kafelki, a także akcesoria w stylu vintage, a jednocześnie pozostając z ścisłym budżetem.

Obejrzyj wideo tutaj.

Fotograf: Michael Graydon

Źródło: Home & House March 2013

Projektant: Mandy Milks, Stacey Smithers

Dowiedz się dokładnie, jak nakładać dziwaczny, vintage styl w obszar jako projektantka Emma Reddington, pisarka blogu stojącej za książką Marion Home, zwiedza jej dom z 1905 roku.

Obejrzyj wideo tutaj.

Projektant: Emma Reddington

Zainspirowana jej domem z dzieciństwa w Nowej Szkocji projektantka Miranda Ogilvie wpadła jak wraz z inspirowanym wschodnim wybrzeżem tego uroku Toronto Farmhouse.

Obejrzyj wideo tutaj.

Źródło: Home & House Grudzień 2014

Projektant: Miranda OgilvieZobacz dokładnie, jak pisarka blogu Melissa Direnzo z cudownego wypadu obudziła swoją ho-hum-condo kuchnię z kolorem, a także akcesoria w stylu vintage, aby uzyskać wesoły, vintage wygląd.

Obejrzyj wideo tutaj.

Fotograf: Jason Stickley

Właściciele domów Brett Van Sickle, a także Garnet Suidy konwertują bezużyteczne miejsce do przechowywania w miejsce, w którym mogą zadzwonić do domu. Zobacz dokładnie, jak zaprojektowali małą kabinę w mieście z ścisłym planem budżetowym wykorzystującym znaleziska vintage, a także odzyskane.

Obejrzyj wideo tutaj.

Fotograf: Jason Stickley

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *