Sklepy, które kochamy: Litchfield

Litchfield, który został otwarty w historycznym Gastown w Vancouver w listopadzie ubiegłego roku, jest pierwszym butikiem Jonathona Litchfielda, ale nie jest nowością na scenie projektowej na Zachodnim Wybrzeżu. Były prezydent trwałego życia, Litchfield sam wyrzucił, aby podkreślić „dobrze zaprojektowane, dobrze intencjonalne przedmioty-rzeczy, które zebrałem i używałem w moim życiu”.

Prosta, uporządkowana estetyka sklepu została częściowo zainspirowana trzyletnim Litchfieldem spędzonym w Japonii jako dziecko. Dokładne i czyste wyłożone, poślubia surowe stoliki z drewna z przemyśleniami i ścianami bloków żużlu, ale sprawia, że czują się ciepło i gościnnie.

Litchfield magazynuje przestrzeń z trudnymi do znalezienia artykułów domowych, artykułami kuchennymi, a nawet sprzętem kempingowym i produktami pielęgnacyjnymi, uważając, aby nie zacisnąć wyświetlaczy. „Gdybym był prowadzony wyłącznie przez sprzedaż, miałbym tutaj trzy razy więcej produktów” – mówi. „Ale wolę, aby klienci czuli się komfortowo”.

Położony przy 38 Water St., Vancouver.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *