Ucieczka do wyrafinowanego i kapryśnego domu w Palm Beach

Relaks nie jest pierwszym przymiotnikiem, który przychodzi na myśl sprawdzenie tego domu o powierzchni 12 000 stóp kwadratowych w Palm Beach na Florydzie, ale właśnie tak chcieli kanadyjscy właściciele właściciele czuć. Zlebili architekt Maxime Vandal i projektant Richard Ouellette z Montreal firmy Les Ensembliers, aby uczyniło się domem królewskiego domu. Pomimo zamiatania i wielkich szczegółów architektonicznych duet trafił tylko w idealne nuty zaniżonej luksusowej i kapryśnej elegancji. Aby uderzyć w delikatną równowagę, której szukali, Maxime i Richard nosili paletę – chrupiące neutralne rozjaśniane przez wybuchy terakoty, koralowca i śliwki – w całym domu oraz wielokrotne wzory i meble sylwetki od pokoju do pokoju, aby stworzyć zunifikowaną estetykę. Kliknij, aby zobaczyć w środku pałacowego domu wypełnionego przystępnym urokiem.

Maxime i Richard podzielili ekspansywną główną powierzchnię mieszkalną na pięć stref, aby dodać strukturę i intymność. Odważny dywan to swobodny ukłon w stronę standardowego stylu Palm Beach, dodając graficzną nutę, która powala wielkość.

Znaczny kominek z misternie rzeźbionym kominkiem i ceglaną podszewką zakotwicza tę część wypoczynkową, podczas gdy siedziska z złotą sodową wydaje się glam.

W przestronnej kuchni ruchy standardowe-takie jak marmurowe liczniki, szklane szafki i podłogi szachownicze-uzyskaj współczesną aktualizację z dodaniem sprzętu i wisiorków na złoto.

Niebiesko -białe motywy wydają się dziwaczne, gdy są masowo zaprezentowane, jak w tym słodkim kąciku śniadaniowym, a ciepłe meble drewna dodają naturalnej konsystencji wyrafinowanej przestrzeni.

„Jeden z właścicieli domów uwielbia kwiaty, więc zawsze robimy jej sypialnie z innym rodzajem kwiatu”, mówi Richard. Tutaj miękki fioletowy nadruk jest wyruszany przez spokojne odcienie białych, beżowych i kremowych, aby uzyskać naprawdę spokojny efekt.

Gdzie indziej w głównej sypialni biała lakierowana szafka z odsłoniętym drewnianym akcentem wydaje się nowoczesna przeciwko tkaninom ladylym, podczas gdy zgrabny wazon jest podstawowy, ale rzeźbiony.

W głównej łazience delikatne oprawy oświetleniowe i obiekty dekoracyjne przynoszą Daleki Wschód w stylu marmurowym przypominającym spa i blat próżności.

„Cały dom powstaje, aby właściciele mogli czerpać przyjemność z każdej przestrzeni – tak samo na zewnątrz, jak w środku”, mówi Maxime. Właśnie dlatego wiele pomieszczeń wewnętrznych otwiera się bez wysiłku na zewnątrz, jak ten elegancki patio na zewnątrz głównego łazienki.

Kamienna konsola z złożoną podstawą uzasadnia tę winietę, funkcjonującą jako nierówny kontrapunkt do pokazu imbirowych słoików i wazonów ceramicznych. Antyczne lampiony z kutego żelaza dostarczają graficzny cios.

Symetryczne umiejscowienie mebli daje pawilonowi formalne wyczucie salonu. Dywan wełny oushak jest przytulny, podczas gdy neutralne tkaniny i naturalne tekstury są chrupiące w stosunku do bujnego krajobrazu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *