Drake Devonshire z hrabstwa Prince Edward

„Witamy w Drake Devonshire. Czy chciałbyś wypróbować jeden z naszych charakterystycznych koktajli? ” Jeśli można zaufać na pierwszych wrażeniach, polubię Drake Devonshire. Dużo.

Jasnożółte drzwi po drugiej stronie brukowanego dziedzińca zapewniają słoneczne powitanie odwiedzającym, którzy przebywali przez dwa godziny jazdy samochodem do regionu księcia Edwarda z Toronto lub dalej. Wewnątrz przeciwstawne przymiotniki, takie jak „osobliwe”, a także „fajne”, walczą o twoje uczucia. Część hotelu zajmuje odnowioną XIX-wieczną odlewnię Iron, na którą projektanci wiekowi dodali nowe wypełnione światłem przestrzenie. Aby je łączyć, projektant z Toronto John Tong z +Tongtong nakładał wnętrza z dziwagarnymi odkryciami w stylu vintage, a także kolorowymi współczesnymi akcentami. Wpływ przypomina przebywanie w domowym domku, który wnuki zaktualizowali dla nowego pokolenia, zachowując nostalgiczne aspekty przeszłości.

Pracownik wita mnie tacą mieszanych napojów nie jest długoterminowym dodatkiem do pokazywania gości. Jestem podglądem mediów, który ma na celu zapewnienie mi doświadczenia weekendowego pobytu w ciągu kilku krótkich godzin. Więc chociaż nie mogę popijać cappuccino na wielkim tylnym pokładzie podczas oglądania porannej mgły, podnosząc jezioro Ontario, dostaję osobistą wycieczkę hotelu z właścicielem Jeffem Stoberem, Johnem Tongem, a także Mią Nielsen, która kuratowała Wszystkie dzieła sztuki.

Uważam, że Jeff jest ćpunem antyków. Zostaje zachwycony, po raz kolejny opowiadając historię o tym, jak złapał biurko w stylu vintage, który teraz funkcjonuje jako postój gospodyni. Okazuje się, że jest rutyną na Brimfield Antique Show w Massachusetts, a także ma dopracowany system kupowania, przechowywania i wysyłki odkrytych skarbów. Potajemnie zaczynam planować dokładnie, jak mogę nazwać jego następną podróż, więc mogę znaleźć wszystkie jego sugestie i sztuczki.

Wchodzimy do niedawno opracowanego pawilonu A-Frame, który trzyma surowy bar ułożony wysoko ze świeżymi owocami morza przygotowanymi przez szefa kuchni Matta DeMille’a, który zaszczycił kuchnie w Toronto’s Canoe, Parts & Labour, a także Enoteca Sociale, żeby wymienić kilka, Przed przeprowadzką do kraju. Później, w jadalni jeziora, będzie nas traktować na wielodaniowym obiadu, którego chętnie wyprzedzę każdy ostatni kęs, pomimo stwierdzenia „Tak!” do licznych przekąsek dostarczanych przez całe popołudnie.

Jeff zauważa, że ​​podoba mu się struktura ramy A Pawilion-„Wygląda na to, że była tu na zawsze”-jednak mam oczy tylko mural z Brooklynu, który obejmuje jedną ścianę, jak się pojawia, jak się pojawia, jak się pojawia Jak kolaż sztuki ulicznej, pokrowce albumowe, a także resztki tapet. Mia zaskoczyła sztukę, a także apel gości: rzeźba nowojorska Kirsten Hassenfeld wykonana z vintage papier jest zawieszona, więc może być zachwycona dwiema różnymi perspektywami (patrząc na nią z głównej piętra, a także patrzeć bezpośrednio w nią Od klatki schodowej po drugie piętro) fragmenty poezji Canadian Al Purdy są pisane bezpośrednio na ścianach, a także obrazy vintage zaktualizowane z bezczelnymi detalami przez kolektywne zespołu Toronto Macho wisi w prawie każdym pokoju. Wkrótce usunie mnie, że Mia ma najfajniejsze zadanie na świecie.

John też ma wielki koncert. Był częścią zespołu, który opracował oryginalny hotel Drake w centrum Toronto, więc dokładnie zrozumiał dokładnie, jak zmodyfikować swoje DNA dla tego kraju. Graficzne wzorzyste płytki podłogowe zakotwiczają typowe obszary podłogowe. W pokojach gościnnych meble Jeffa są sparowane z niestandardowymi łóżkami platformowymi sportowymi zagłówkami z beadboardami, ścianami blokowanymi kolorami, a także silnymi dywanikami. Są to obszary, w których możesz dogodnie zamieszkać, czy jesteś ubrany na plażę, czy kolację – a tutaj jeden strój najprawdopodobniej zrobi dla obu.

Zanim będę musiał udać się do miasta, zbieramy się wokół plaży, a także oglądamy Słońce. Mężczyzna grający na gitarze na pokładzie towarzyszy znajomemu trzaskowi ognia, a także popu, a także odkrywam, że marzyłem, planując mój powrót.

Kredyty fotograficzne: 1-8. Kayla Rocca, dzięki uprzejmości Drake Devonshire9. Kimberley Brown

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *