Husqvarna Automower Evaluation CZĘŚĆ 7 – Myśliłem

Zbliżamy się do końca naszej serii oceny Automower Husqvarna. Oto najnowsza aktualizacja z ostatnich dwóch tygodni.

Obszar wtórny

Tryb pracy obszaru wtórnego jest wykorzystywany, gdy masz dodatkową część podwórka, do której nie można dotrzeć z pierwotnego. Wybór menu wtórnego obszaru oferuje trzy opcje. Z instrukcji…

Koszenie aż do pustej baterii – ten wybór jest odpowiedni dla dużego wtórnego obszaru wymagającego ponad 90 minut, aby kosztować.
MOW 90 minut – ten wybór jest odpowiedni, aby zapobiec niepotrzebne koszenie, a także trawę deptaną w małym/średnim obszarze wtórnym.
MOW 30 minut – ten wybór jest odpowiedni, aby zapobiec niepotrzebne koszenie, a także trawę deptaną w niewielkim obszarze wtórnym.

Jeśli opłaty kosiarki w trybie wtórnym obszarze, całkowicie obciąży, wypłynie około 50 cm, a następnie zatrzymaj się, aby zrozumieć, że jest on obciążony, a także przygotowany do rozpoczęcia. miły dotyk.

Dwie połowy

Zautomatyzowany ogród przedni domowy znajduje się w dwóch połówkach, a my zastanawialiśmy się nad wykorzystaniem tej funkcji obszaru wtórnego. Ogromna strona ma korytarz o szerokości 3 metrów, który prowadzi do tylnego ogrodu. Stamtąd jednak jest tylko wąski pasek (zaledwie 60 cm szerokości w najwęższym punkcie), który trwa z powrotem do mniejszej przedniej strony.

Nasza oryginalna instalacja obejmowała tylko ogromne podwórko oraz tylny ogród, a nie wąską część przednią. Ale nasz cudowny salon Husqvarna zwrócił nam powrót do widzenia jakiś czas temu, a także pracował w swojej magii. Teraz samochód może dotrzeć do wszystkich trzech obszarów, a także chociaż jest to dość znacznie poza jego parametry stylu, cieszymy się, że aby zgłosić wszystko, co działa dobrze. To zwiększa nasz ogólny obszar z 2700 metrów kwadratowych do około 3000.

Cięcie punktowe

Jeszcze jeden intensywny okres cięcia zajęł się wąską stroną podwórza do potrzebnej wysokości. Po tym było całkowitym, że ponownie zacząłem wycofywać maszynę na timerze, nasz dealer doradzał odejście od reżimu 24/7, a także próbując zmniejszyć tony na maszynie.

W ciągu ostatnich kilku tygodni zmniejszyłem licznik czasu, ostatecznie spadłem do 14 godzin dziennie. To był po prostu niewystarczający czas jako połączenie nowego obszaru, a także intensywny wzrost ciepłej mokrej pogody oznaczał, że trawa wydawała się niemal nie do zarządzania w ciągu nocy. Całkowicie moja wina.

Ostatnio widzieliśmy wiele „cięcia punktowego”, a także wcześniej za każdym razem, gdy skracamy czas cięcia kosiarki lub wysokość cięcia. Krojenie punktowe to program, który natychmiast wkłada maszynę do spirali, gdy wykrywa dłuższą trawę. Możesz to również wyrzucić ręcznie, a także przydatne jest to, jak wycinanie analizy są tam, gdzie są meble ogrodowe. Możesz podnieść stół, a także krzesła, a także pozwolić kosiarce iść do pracy. Po zakończeniu natychmiast wróci do zwykłego trybu pracy.

Mroczna cisza

Kilku z was zapytało dokładnie, jak spokojna jest kosiarka tak dobrze, jakby może przeciąć w ciemności. To zdecydowanie dwie rzeczy, które wciąż odkrywamy najbardziej niesamowite w sprawie samochodu. Jest naprawdę spokojny (57 dB), a także tnie na boisku Black Dead of Night tak samo dokładnie, jakby to było światło dzienne – sprawdź koniec filmu poniżej.

Oto siódma część naszej recenzji wideo (proszę, udostępnij, a także subskrybuj).

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

ISE® wymiana 50 m kabel graniczny dla Husqvarna Automower 450x / 450xh

2 recenzje

21,00 £

buy on Amazon

2

Husqvarna Automower Messerscheibe Trennschreibe 420 430x 440 450 x 520 55036 recenzji

24,10 £

Kup na Amazon

3

Husqvarna FlyMo Automower Zastąpienie roboty ciężkie ostrza 9 paczki 9

6 recenzji

25,00 £

Kup na Amazon

4

Husqvarna Automower Skids, Gleitteller for Yard Mower 420 430x 440 450x

34 recenzje

32,00 £

Kup na Amazon

5

Bateria Automower G2, PowerAxis 18V 3000 mAh NIMH Bateria Wymień dla Husqvarna Automower G2 SH Solar …

72 recenzje

41,99 £

Kup na Amazon

Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie 8 części w tej serii oceny wideo…

Część 1 – nadchodzą roboty

Część 2 – 1. cięcie jest najgłębsze

Część 3 – Idealny czas

Część 4 – Kontrola linków

Część 5 – deszcz lub połysk

Część 6 – skradziono?

Część 7 – pomieszałem

Część 8 – Tesla dla twojego ogrodu

www.automowerchallenge.co.uk: husqvarna.com

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej, bezpośrednio do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *