Aurora Aone Smart Home Lighting System współpracuje z SmartThings

, czas usiąść i zwrócić uwagę, gdy duża waga w świecie oświetleniowym, takim jak Aurora, podejmuje decyzję o stworzeniu własnej inteligentnej linii domowej.

Technologia

Uruchomiony w Wielkiej Brytanii w ubiegłym roku system Aone wykorzystuje Zigbee 3.0 (HA1.2) dla swojej sieci sieciowej. Aurora chce od samego początku wskazać idealnie, że nie polega na Internecie, aby pracować…

Centrum Aone ma bardzo ważną funkcję, jeśli Twój Internet spadnie, system nadal działa, w przeciwieństwie do opcji Wi -Fi, które opierają się na połączeniu z chmurą do kontroli.

Istnieją tutaj 2 odrębne zakresy produktów, w zależności od twoich potrzeb.

Linia „inteligentna wewnętrzna” można sparować z piastą Aone i podłączyć się indywidualnie lub jako grupy, gdy jest zarządzana za pomocą aplikacji Aone. Obejmują one produkty takie jak bezprzewodowe inteligentne lampy, dół, przełączniki, ściemniacze i to podwójne gniazdo…

Druga grupa produktów-„Make Smart” z Aone Control-to takie, które umożliwiają inteligentną kontrolę istniejących produktów oświetleniowych. Aurora twierdzi, że umożliwia to dodanie inteligentnej kontroli do ponad 1000 ich produktów, w przypadku nowych lub modernizacji instalacji. Obejmują one moduły takie jak ten ściemniacz 320W

Integracja

Podczas gdy Aurora ma własne inteligentne centrum, większą atrakcją może być te urządzenia kompatybilności z inteligentnymi.

Urządzenia Aurora będą również działać bezpośrednio z Amazon Echo i Asystentem Google.

Będziemy również oficjalnie zintegrowani lokalnie z Amazon Zigbee Speakers, Echo Plus, Echo Show itp. W nadchodzących tygodniach inwestycja w wysokości prawie 50 000 funtów, aby mieć zasięg jako oficjalny partner.

A Aurora powiedziała nam, że współpracują również z Hubitatem, aby wszystkie swoje urządzenia zintegrowały również z tym centrum. Aurora pracuje nad tworzeniem kierowców dla innych wiodących platform.

Aone wygląda idealnie dla entuzjastów DIY Smart Home, ale jeśli nie znasz różnicy między Twoim pozytywnym i neutralnym, nie troszczą się. Możesz przeszukać sieć instalatorów Aurora, aby ich profesjonalnie zamontowali.

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

Aurora AU-GUF4011LED/40 240V SGU10 7W chłodne białe żarówki LED-Wymiana dla AU-GUF4011/40

38 recenzji

14,95 £

Weź udział w Amazon

2

Pakiet 10 Aurora 6W Gu10 Premium Aone LED żarówki ciepłe białe 3000K 50W odpowiednik – Perfect …

10 recenzji

19,99 £

Weź udział w Amazon

3

Enlite Aurora LED Downlight + Matt White Bezel-E8 8W IP65 Stałego ściemniacza Ogniarnia Zamontowane 3000K …

118 recenzji

15,41 £

Weź udział w Amazon

Dostępność

Pełna gama żarówek, gniazd i czujników jest dostępna w hurtowniach elektrycznych w całym kraju, a ceny modułów zaczynają się od około 39 GBP. Sprawdź poniższy link, aby uzyskać wszystkie szczegóły.

aone.auroralighting.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest6
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *