Funkcjonalna rodzinna renowacja kuchni: odwiedzając salon showroom

W zeszłym tygodniu, mój mąż i ja poszliśmy do Aya Kitchens & Baths na nasze konsultacje kuchenne. Widzieliśmy nasz profesjonalny układ projektowy – po tygodniach gromadzenia inspiracji do przygotowania się do naszego projektu kuchennego było ekscytujące zobaczyć, jak wszystko ożywa w salonie.

Przed rozpoczęciem spotkania spacerowałem po salonie i mogłem zbliżyć się do kuchni, które mieli na wystawie. Wspaniale było też zobaczyć, które wykończenia moglibyśmy rozważyć, i jakie gadżety moglibyśmy zbudować. )

Podobnie jak wiele rodzin, przestrzeń kuchenna jest dla nas ciągłym problemem; Uwielbialiśmy widzieć, że do wyboru było tak wiele kosmicznych projektów. Chociaż uwielbiam chodzić do Internetu w poszukiwaniu inspiracji, nic nie jest w porównaniu z czymś osobiście.

Oto kilka zdjęć, które zrobiłem z naszej wizyty:

Uwielbiam zielone szafki i mosiężne sprzęt w tej kuchni. Wygląda fantastycznie obok rustykalnych stołków ciągników.

Mosiężny kran jest wspaniały i zdecydowanie coś, co chcę dodać do mojej listy życzeń.

Ta kuchnia jest bardziej współczesna, niż bym chciał, ale chcę pamiętać o tym blatowym i sufitowym marmurowym backsplash dla własnego projektu.

To jest zlew franke, którego patrzyłem na naszą przestrzeń. Jest fajny i duży – idealny dla ruchliwej rodziny.

Nasze konsultacje projektowe z Sandrą w AYA pozwoliły nam przejrzeć naszą listę życzeń i przejrzeć zdjęcia, które sprowadziliśmy. Zachęciła nas do myślenia o naszej kuchni jeszcze dokładniej niż byliśmy: czy chcielibyśmy zlew przygotowawczy? A co z przechowywaniem obok bankiety, aby zmaksymalizować tę przestrzeń ścienną?

Sandra od samego początku wyjaśniła nam, że nie ma głupich pytań i nie ma ograniczeń dla liczby poprawek, które możemy zrobić, jeśli chodzi o uzyskanie naszej wymarzonej kuchni. Co najlepsze, ufamy, że będzie nas poprowadzić we właściwym kierunku, jeśli popełnimy błąd.

Oto niektóre z funkcjonalnych elementów, które poleciła, z których wszystkie postanowiliśmy dodać:

Wbudowane śmieci, aby zwolnić przestrzeń podłogową. Zrobi to dużą różnicę w naszej małej przestrzeni, zarówno estetycznie, jak i funkcjonalnie.

Ta genialna funkcja nazywa się „Magic Corner”. Mój mąż uwielbiał to. Wyciągając, możemy zobaczyć, co jest z tyłu szafki i wykorzystać całą przestrzeń.

Nie sądziłem, że chcę wbudowaną zmywarkę, ale kiedy zobaczyłem je w salonie, został szybko dodany do listy życzeń!

Po przejściu-i dodaniu do-naszej listy życzeń z nami, Sandra przeprowadziła nas przez style szaf, które najlepiej pasują do naszej wizji w stylu shakera.

Było tak wiele opcji do wyboru!

Ku naszemu rozkoszowi wybór koloru szafy było łatwe; Zakochaliśmy się w bogatym szarości zwanym antracytem. Nie tylko uważamy, że doda to przystojny postać do pokoju, ale także wygląda na to, że utrzyma się pod zużyciem w naszej ruchliwej przestrzeni.

Po spojrzeniu na kolory szafy nie mogliśmy się powstrzymać od skoczenia do blatów.

W salonie wystawiały znacznie większy wybór, niż się spodziewałem. W rzeczywistości mają cały pokój poświęcony przeciwdziałaniu najlepszym wyborom:

Mają wszystko, od kwarcu po granit i Corian po marmur. I tak wiele odcieni do wyboru.

Zalecenia projektowe, które otrzymaliśmy z naszych konsultacji z Aya Kitchens & Baths, zmaksymalizowały naszą przestrzeń bardziej niż kiedykolwiek uważaliśmy za możliwe. Mój mąż i ja przeszliśmy przez każdy cal, aby upewnić się, że mamy miejsce na wszystko. Dokonaliśmy nawet wydruków na dużą skalę i napisaliśmy ręcznie, co pójdzie, sprawdzając projekt w stosunku do naszych notatek i listy potrzeb.

Ostateczny werdykt? Kochamy to! Teraz, uzbrojeni w nasz szczegółowy plan projektowania, jesteśmy gotowi iść naprzód z naszą renowacją.

Następny przystanek: czas rozbiórki!

Kliknij tutaj, aby przeczytać pierwszy post na blogu Jennifer.

Zdjęcia: Jennifer Mader

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *