Zrelaksowany nadmorski dom na Sunshine Coast B.C.

siedzący tylko rzut kamyka z oceanu na surowo pięknym wybrzeżu Sunshine, Lara i Ricka Irwina, jest wyluzowany i zabawny-rodzaj miejsca, które to miejsce, które to miejsce Uśmiechasz się, gdy wchodzisz do drzwi. „Pragnąłem czegoś z dowcipem, kaprysem i zerową wielką” – mówi Lara. Wejdź do zrelaksowanego wnętrza, trafnie nazwanego Ebb Tide, które uosabia dokładnie to, jak powinien się czuć letni dom.

Lara mówi, że dom skierowany do południa został „bezpieczny w morzu”. Winylowe okna z Innotech to inteligentny i niski konserwacja klimatu solnego.

Nautical Dections, takie jak vintage znak łodzi i wisiorki z Hudson Valley Lighting, dodają osobowości bez przesadzania. Stolce przemysłowe dzielą przestrzeń z nowoczesnymi białymi krzesłami jadalnymi, aby uzyskać nieoczekiwaną mieszankę. Podłogi są ręcznie rozbijane, ręcznie oszukane i naoliwione dąb ze źródła Sullivan-przystojny kontrapunkt do lżejszych sufitów jodła.

Zlega na froncie z frontu z podwójnym fartuchem ze stali nierdzewnej z Wolseley są robotami roboczą, gdy Lara bawi tłum, tak jak często. Biegacz z ceramiki stodoły dodaje morski talent.

Otwarte półki ze stali nierdzewnej w kuchni trzymają pod ręką przydatne przedmioty. Magazynowanie Island Homes i kuchenka mikrofalowa.

Nisza na korytarzu za kuchnią zawiera bar, który Lara nakładała na zdjęcia, rysunki, kolekcje i szczupłe lampy z domu Da Vinci.

W jadalni przewiewny szklany wisiorek wisi nad stolikiem przemysłowym w stylu vintage od Scott Landon Antiques. Niedrogie białe krzesła z pary IKEA z krzesłami końcowymi od Brougham Interiors włożone w niebieski pościel, aby ukończyć mieszankę o wysokiej niskiej zawartości.

Prostota i półprzezroczyste warstwy są niezbędne dla spokojnego uczucia wielkiego pokoju. Jego centralnym punktem jest ściana kominka o podwójnej wysokości ubrana w biały balijski kamień z podłóg Bravo.

Neutralna paleta w salonie zapewnia, że ​​nic nie odwraca uwagi od widoku, który jest podkreślony przez okna na czarno. Projektowane meble z Brougham Interiors utrzymują nastrój swobodny, a rzeźbiarska lampa podłogowa z Antropologie dodaje tekstury.

Egzotyczna szezlba i dywan w stylu blokowym z ceramiki definiują obszar czytania w spokojnej sypialni, która jest pomalowana na Hardwick White (5) przez Farrow & Ball. Vintage Churchill plakat z Bakers Dozen antyków ożywia ścianę narożną. Drzwi francuskie oferują bezpośredni dostęp do patio.

Patlone płytki podłogowe głównego Bath, z podłóg Bravo, przynoszą naturalne, plażowe uczucie w pomieszczeniu. Skylight tworzy relaksujące gwiazdy z wanny z Soaker, autorstwa Wolseley Mechanical Group, z graficznym drukiem niebieskim w pobliżu w celach informacyjnych.

Pokój użyteczności publicznej został opracowany, aby pomieścić bank zarabionych szafek z lat 30. XX wieku z Chicago, znaleziska Scott Landon Antiques.Oto Lara przed Breezeway Ebb Tide, która oddziela główne pomieszczenia mieszkalne od studia gościnnego. Sconce z Barn Light Electric wprowadza domowy motyw domowy.

Przytulne i prywatne, gościnny na drugim piętrze nad domami garażowymi podwójne łóżka, pokój zmian, salon i łazienka. Lara znalazła pościel ośmiornicy na Etsy.

Krzesło korzenne znalezione w Chintz & Company dodaje kaprysu siedzeniu na zadaszonym pokładzie.

To szybkie dojazdy do patio z fligi na plażę.

Dwa podobne stoliki z cynku z ceramiki stodoły na patio (tylko jeden jest tutaj widoczny) są niskie i siedzą do 16. struny świateł zewnętrznych od sprzętu do restauracji błyskują w nocy, aby utrzymać imprezę.

Szezlona z drewna tekowego jest idealnym miejscem do zachwytu w koktajlu o zachodzie słońca na patrzonym tarasie, otoczonym rodzimym trawą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *